کد خبر : 3565
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۳۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردانان و معماران تجربی در استان البرز برگزار شد بسته هستند
23 views بازدید

آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردانان و معماران تجربی در استان البرز برگزار شد

آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردانان و معماران تجربی در استان البرز برگزار شد سایتهای اینترنتی : مهندس باقرنیا با اعلام این خبر گفت : در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ،آزمونهای ورود به حرفه مهندسان ،کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی ۲۹ و۳۰ بهمن در دانشگاه پیغام نور و هنر کرج برگزار شد .    […]

آزمون ورود به حرفه مهندسان ، کاردانان و معماران تجربی در استان البرز برگزار شد سایتهای اینترنتی : مهندس باقرنیا با اعلام این خبر گفت : در راستای اجرای قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان ،آزمونهای ورود به حرفه مهندسان ،کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه ای معماران تجربی ۲۹ و۳۰ بهمن در دانشگاه پیغام نور و هنر کرج برگزار شد .   


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته سپیدار آنلاین ؛ مهندس باقرنیا گفت :  در کل ۶۱۵۸ نفر برای کمپانی در این آزمون اعلام آمادگی کردند که از این تعداد ۳۰ درصد خانمها و ۷۰درصد کمپانی کنندگان را مردها تشکیل می دادند. وی تصریح کرد : این آزمون برای مهندسین و کاردان های فنی دررشته های عمران، معماری، تاسیسات برقی و مکانیکی، نقشه برداری، شهرسازی ، ترافیک ،و تعیین صلاحیت معماران تجربی برگزار شد. مدیرکل راه و شهرسازی البرز با بیان اینکه آزمون نظام مهندسی هرساله برای تعیین سطح مهندسین به منظور اخذ پروانه اشتغال به کار و ورود به حرفه مهندسان برگزار می گردد، اضافه کرد: این آزمون برای تایید و اخذ صلاحیت در سه بخش دیزاین، نظارت و اجرا برگزار شد و در صورت قبولی به داوطلبان مدرک پایه ۳ اعطا می‌شود. مهندس باقرنیا خاطرنشان کرد: لحظه اعلام نتایج این آزمونها را در اردیبهشت ماه ۹۵ اطلاع داد وگفت: نتایج این آزمون از روش وبسایت دفتر امور مقررات ساختمان، به نشانی:www.inbr.ir به اطلاع کمپانی کنندگان خواهد رسید. ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است مردها حسینی مدیر مسکن و ساختمان ، شعبانی مدیر حراست و رحمت پور مدیرعامل اداره بازرسی اداره کل راه وشهرسازی استان البرز از نزدیک از روند اجرا آزمون بازدید نمودند.

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات