کد خبر : 6331
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۸:۰۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای آسفالت معابر منطقه ۷توسطواحد عمران منطقه ۴لکه گیری و ترمیمشد بسته هستند
12 views بازدید

آسفالت معابر منطقه ۷توسطواحد عمران منطقه ۴لکه گیری و ترمیمشد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیر حسین کاظمینی عنوان کرد: در برنامه افزایش نگهداشت منطقه ۷ کرج، واحد محیط سبز منطقه اقداماتی مانند نظافت، نخاله کشی، هرس درختان و کند و کوب و حذف تنه جوش و پاجوش را به اجرا درآورده است. مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر واحد عمران منطقه در اجرای این برنامه درمقایسه […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیر حسین کاظمینی عنوان کرد: در برنامه افزایش نگهداشت منطقه ۷ کرج، واحد محیط سبز منطقه اقداماتی مانند نظافت، نخاله کشی، هرس درختان و کند و کوب و حذف تنه جوش و پاجوش را به اجرا درآورده است.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج اضافه کرد: به علاوه از طرف دیگر واحد عمران منطقه در اجرای این برنامه درمقایسه با اجرای عملیات ترمیم آسفالت و لکه گیری معابر در سطح منطقه ۷ اقدام نموده است.

وی گفت: نصب تابلوهای انتظامی اعم از گذرگاه عابر پیاده و سرعتکاه ها از نمونه اقداماتی بود که به وسیله اداره ترافیک در برنامه افزایش نگهداشت منطقه ۷ شهرداری کرج انجام شد.

کاظمینی در انتهای به عملکرد عرصه معاونت خدمات شهری منطقه ۴ در برنامه ذکر شده اشاره نمود و گفت: رنگ آمیزی دیواره ها، رفت و روب معابر و پیاده روها، شستشوی جداول و مخازن از نمونه اعمال این عرصه در برنامه ذکر شده بوده است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات