کد خبر : 3714
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای آلمان به رکورد سود گیری ۸۵ درصدی از انرژی تجدیدپذیر دیت یافت بسته هستند
10 views بازدید

آلمان به رکورد سود گیری ۸۵ درصدی از انرژی تجدیدپذیر دیت یافت

آلمان به رکورد سود گیری ۸۵ درصدی از انرژی تجدیدپذیر دیت یافت آلمان در عرصه انرژی های سبز بسیار توانمند رفتار نموده است. این کشور توانسته از ۳۰ آپریل تا ۱ می به رکورد جهانی استفاده ۸۵ درصد از انرژی های تجدیدپذیر بهره ببرد. محسن راعی – پایگاه خبری مدیریت شهری کرج : آلمان در عرصه انرژی های سبز بسیار توانمند […]


آلمان به رکورد سود گیری ۸۵ درصدی از انرژی تجدیدپذیر دیت یافت

آلمان در عرصه انرژی های سبز بسیار توانمند رفتار نموده است. این کشور توانسته از ۳۰ آپریل تا ۱ می به رکورد جهانی استفاده ۸۵ درصد از انرژی های تجدیدپذیر بهره ببرد.

محسن راعی – پایگاه خبری مدیریت شهری کرج : آلمان در عرصه انرژی های سبز بسیار توانمند رفتار نموده است. این کشور توانسته از ۳۰ آپریل تا ۱ می به رکورد جهانی استفاده ۸۵ درصد از انرژی های تجدیدپذیر بهره ببرد. این انرژی ها از منابع متفاوتی از قبیل باد، خورشید، زیست سوخت و هیدروالکتریک تامین می‌شود. صاحبنظران اعتقاد دارند تا سال ۲۰۳۰ این حجم بهره برداری از انرژی‌های پاک برای کشور آلمان مبدل به رسم عادی شود. 

 

پاتریک گراچن از کمپانی آگورا اعتقاد دارد که بسیاری از نیروگاه های زغال سنگی آلمان در روز سی ام آپریل به فعالیت خود خاتمه داده‌اند. نیروگاه های اتمی نیز تا سال ۲۰۲۲ از چرخه فعالیت خارج خواهند شد.

 

آلمان در لحظه صدارت اعظم آنگلا مرکل اعمال فراوانی در خصوص لوکالیزه کردن انرژی‌های تجدیدپذیر کرده است. هم اینک بهره برداری از انرژی های تجدیدپذیر حدود ۴۰ درصد است که در عده ای موارد مانند آخر هفته‌ها به ۸۵ درصد می رسد. 

 

محسن راعی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات