کد خبر : 4343
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای آگهی فراخوان دیزاین آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج پخش شد بسته هستند
27 views بازدید

آگهی فراخوان دیزاین آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج پخش شد

آگهی فراخوان دیزاین آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج پخش شد آگهی فراخوان دیزاین آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج پخش شد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از قبلی تا اینجای کار تامین مایحتاج هر روزه امری ضروری و دوردستی ناپذیر برای شهر و شهروندان به شمار می رفت که در راستای تحقق این […]


آگهی فراخوان دیزاین آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری کرج پخش شد

آگهی فراخوان دیزاین آرم سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج پخش شد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، از قبلی تا اینجای کار تامین مایحتاج هر روزه امری ضروری و دوردستی ناپذیر برای شهر و شهروندان به شمار می رفت که در راستای تحقق این مهم، سازمان میادین میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج طی سالیان قبلی در این کلانشهر تاسیس شد.

به دلیل شکل گیری این سری، بازارهای روز میادین میوه و تره بار با نیت ذکر شده در نقاط مختلف کلانشهر کرج احداث و شروع به کار نمود تا بخش اعظمی از نیاز شهروندان در عرصه تامین مایحتاج هر روزه و کالاهای بنیادی با فعالیت این مراکز تامین گردد.

طی هفته های قبلی با استناد به مصوبات و ابلاغیه های موجود، اسم این سازمان، با اسم سازمان “ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی” تغییر یافت.

با استناد به این مهم، سازمان تصمیم گرفته است با اجرا فراخوان عمومی و دعوت از هنرمندان، طراحان و صاحب نظران، درمقایسه با تغییر و دیزاین آرم با عنوان تازه اقدام نماید.

لذا از تمامی علاقمندان، صاحب نظران، صاحبنظران و دانشجویان دعوت به رفتار می آید که در این مسابقه کمپانی نمایند.

مسئله دیزاین

۱) لوگو (آرم) سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با محوریت (ساماندهی مشاغل شهری) و (فرآورده های کشاورزی

۲) دیزاین تابلوی سردرب بازارهای روز میادین میوه و تره بار با نیت متحدالشکل نمودن آنها
 
 
شرایط و مقررات:

 1. هر کمپانی کننده حداکثر ۵ اثر ( ۳ اثر در عرصه آرم و ۲ اثر در عرصه سردرب) می تواند معرفی نماید و کارهای می بایست قابل معرفی در فرمتهای مختلف تبلیغاتی باشد.
 2. کارهای ارسالی باید با فرمت TIF یا PDF بر روی لوح فشرده معرفی و از هر اثر یک ورژن پرینت رنگی (لوگو در A5  و سردرب در A3) به نشانی دبیرخانه ارسال گردد.
 3. کمپانی کنندگان محترم در نظر داشته باشند که برنامه های ارسالی باید الزاما توانایی اجرایی داشته باشند و تنها به شکل انتزاعی معرفی نگردد.

تذکرات:

 • مشخصات طراح مطابق با جدول موجود در انتهای این آگهی می بایست تکمیل و بعد از پرینت کل صفحات آگهی بر روی لوح فشرده و روی کارهای پیوست گردد.
 • آثاری که قالبیت های دفیق ندارد، به مراحل بعدی راه پیدا نمی یابد.
 • سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج با اسم برگزار کننده این فراخوان حق نشر کارهای ارسالی فراخوان را با ذکر اسم طراح برای خود محفوظ می دارد.
 • تکمیل مشخصات طراح موجود در این آگهی و ارسال آن بهمراه کارهای به منزله قبول مقررات فراخوان تلقی و مسئولیت عدم مطابقت بر عهده فرستنده است.
 • از اصلی ترین آیتم های این فراخوان این است که برنامه ها باید بالاخره سادگی و ظرافت، بیشترین پیغام را به نحو مطلوب به مخاطب معرفی دهند.
 • به علاوه از طرف دیگر کمپانی کنندگان در نظر داشته باشند که می بایست از مفاهیم رنگ و خطوط به نحو ویژه و حرفه ای استفاده نمایند.

محتوای داخل طراح ها:

 1. در قسمت آرم سازمان دو آیتم مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی ملاک است به نحوی که برنامه معرفی شده باید به نحوی بیان گر و گوینده این دو خصوصیت و نماد سازمان باشد به علاوه از طرف دیگر ذکر عنوان کامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج در آرم الزامی می باشد.
 2. در دیزاین سردرب بازارهای روز اسم مارکت مانند مارکت روز میخک و عنوان سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج نیز باید ذکر گردد.

جوایز:
نفر اول بخش آرم: تقدیرنامه + مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد
نفر اول بخش سردرب: تقدیرنامه + مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد
 

 1. به تمامی افرادی که در این فراخوان کمپانی می نمایند، گواهی نامه اهدا می شود.
 
* قابل ذکر است که هنرمندان و علاقمندان جهت کمپانی در این فراخوان تا ۱۵ تیرماه سال جاری فرصت دارند که کارهای خود را به دبیرخانه واقع در کرج، عظیمیه، میدان طالقانی، شهرک اداری، جنب ساختمان دانشگاه علوم پزشکی ارسال نمایند و یا به روش حضوری به روابط عمومی سازمان معرفی دهند.

* بعد از انتهای لحظه ذکر شده، تمامی کارهای ارسالی در نیمه اول تیرماه سال جاری از جانب هیئت داوران و صاحب نظران منتخب این عرصه داوری و بررسی می شوند و نتیجه آن در سایت سازمان به اطلاع کمپانی کنندگان خواهد رسید.

* به علاوه از طرف دیگر علاقمندان جهت کسب معلومات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۳۲۵۴۹۵۷۸ روابط عمومی سازمان رابطه و به سایت Mayadin.karaj.ir مراجعه نمایند.
 
جدول مشخصات طراح که باید ضمیمه برنامه های ارسالی گردد:

 

اسم و اسم خانوادگی تحصیلات و رشته تحصیلی سن شماره رابطه
ثابت و همراه
تعداد کارهای ارسالی
 
 
       

 

نازنین فرضی زاده

مشاغل مزاحم شهری شهرداری کرج ساماندهی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات