کد خبر : 4061
تاریخ انتشار : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اتخاذ رویکردهای خلاقانه در شیوه های جذب سرمایه گذار بخش خصوصی ضروری است بسته هستند
5 views بازدید

اتخاذ رویکردهای خلاقانه در شیوه های جذب سرمایه گذار بخش خصوصی ضروری است

رضاحسینی؛اتخاذ رویکردهای خلاقانه در شیوه های جذب سرمایه گذار بخش خصوصی ضروری است قائم مقام شهردار کرج اتخاذ رویکردهای خلاقانه در شیوه های جذب سرمایه گذار بخش خصوصی را امری ضروری دانست و گفت: امروزه شهرداری جهت خدمت رسانی نوین، نیازمند تحقق این مهم می باشد. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی رضاحسینی در مراسم معارفه مدیرعامل تازه سازمان […]

رضاحسینی؛
اتخاذ رویکردهای خلاقانه در شیوه های جذب سرمایه گذار بخش خصوصی ضروری است

قائم مقام شهردار کرج اتخاذ رویکردهای خلاقانه در شیوه های جذب سرمایه گذار بخش خصوصی را امری ضروری دانست و گفت: امروزه شهرداری جهت خدمت رسانی نوین، نیازمند تحقق این مهم می باشد.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، مصطفی رضاحسینی در مراسم معارفه مدیرعامل تازه سازمان مدیریت سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی این نوشته را اطلاع داد و گفت: سود گیری از مدیران جوان در عرصه سرمایه گذاری می تواند نقش بسزایی در خارج شدن از بن بستی که شهرداری در سرمایه گذاری بخش خصوصی  دارد، داشته باشد.

این مسئول با اشاره به اینکه ارتقاء جذب سرمایه گذاری بخش خصوصی باعث پیشرفت در امر خدمت رسانی شود، عنوان کرد: ایجاد سازمان مدیریت سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی در شهرداری، تحولی شگرف در معرفی خدمات سری مدیریت شهری کرج ایجاد خواهد نمود.

وی اضافه کرد: با استناد به تشکیل سازمان مدیریت سرمایه گذاری و هم کاری مردمی در شهرداری کرج و ارزش این سازمان در جذب سرمایه گذار بخش خصوصی، پذیرش و عقد پیمان با سرمایه گذاران داخلی و خارجی بدون حضور این سازمان انجام نخواهد شد.

قائم مقام شهردار کرج به علاوه از طرف دیگر به پیش بینی ساختمانی جداگانه برای سازمان ذکر شده اشاره و گفت: نمای این ساختمان باید به شکلی باشد که اعتماد سرمایه گذاران را جذب کند.

پیشتر این مراسم رضاحسینی، از زحمات عباس سعیدی کیا مدیرعامل سابق سازمان مدیریت سرمایه گذاری و هم کاری های مردمی تقدیر و برای اسکندری با اسم ریاست تازه آرزوی موفقیت کرد.

در اینجا ضروری است این نکته اضافه شود حکم مجتبی اسکندری نیز در انتهای مراسم به وسیله قائم مقام شهردار کرج به وی اهدا شد.

نازنین فرضی زاده

هم کاری سرمایه گذار بخش خصوصی شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات