کد خبر : 4744
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرای برنامه تحول سلامت،ریسک بزرگی بود که دولت آن را پذیرفت بسته هستند
1 views بازدید

اجرای برنامه تحول سلامت،ریسک بزرگی بود که دولت آن را پذیرفت

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،«سیدحمید طهائی» صبح چهارشنبه،در آیین« سود برداری از یکهزار و ۴۰۰ تخت بیمارستانی» استان، در دانشگاه علوم پزشکی البرز که با حضور”معاون پیشرفت و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد،ضمن تسلیت فرا رسیدن روزهای شهادت امام صادق (ع) به پیروان مکتب شیعه، گفت: امروز مدرن ترین تخت ها […]


به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز،«سیدحمید طهائی» صبح چهارشنبه،در آیین« سود برداری از یکهزار و ۴۰۰ تخت بیمارستانی» استان، در دانشگاه علوم پزشکی البرز که با حضور”معاون پیشرفت و مدیریت منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد،ضمن تسلیت فرا رسیدن روزهای شهادت امام صادق (ع) به پیروان مکتب شیعه، گفت: امروز مدرن ترین تخت ها با معماری تازه عرصه سلامت در استان البرز کلید می خورد و بیننده آن هستیم که دولت محیط مطلوبی را برای مداوای بیماران با کادر پزشکی متحبر و کارشناس بوجود آورده است.

وی ادامه داد: برنامه تحول سلامت، ریسک بزرگی بود که دولت با همت آن را پذیرفت و در شرایط بودجه ای محدود کشور و ثروت های بلوکه شده اجرای آن را قبول کرد.

استاندار البرز گفت: در شروع بکار دولت، درآمدهای نفتی کشور به صفر رسیده بود و مشکلات یک به یک چهره نشان می داد، با اینحال دولت از حرکت متوقف نشد.

طهائی اجرای برنامه احداث و پیشرفت بیمارستان ها، درمانگاه ها اقصی نقاط کشور را شرایط سخت اقتصادی متذکر و خاطرنشان کرد: همه این اعمال به خاطر خدا و به همت دولتمردان با خدمات رسانی رهبر معظم انقلاب اسلامی و وحدت کلمه رقم خورد.

وی اضافه کرد: این مسئله باعث شد تا در دور دوم انتخابات محاسبه دکتر روحانی از ۵۱ درصد دور اول به بالاترین درصد هم کاری در کشور برسد که اگر سایت در شب انتخابات بسته نمی شد مطمئنا امار هم کاری مردم استان البرز بیش از این محاسبه می شد.

استاندار البرز گفت: افتخار می کنیم، دولت موفق شد گام بلندی در جهت پیاده کردن اهداف و برنامه داشته باشد و اینکه ظرف ۲ سال ۱۴۰۰ تخت بیمارستانی با کیفیت بالا احداث  شود.

طهایی پیشتر با اشاره به عدم توازن بین افزایش جمعیت و زیرساخت ها علی رغم تلاش ها تصریح کرد: ما بعنوان خادمان نیز باید بدانیم با استناد به تازه ترین سرشماری سال ۹۵ افزایش جمعیت ۱/۲۳ است در کشور در استان البرز ۲/۴ نزدیک دو برابر افزایش متوسط کشور می باشد و پیغام این محاسبه نیز برای همه این است که تلاش شان درمقایسه با متوسط کشور باید دو برابر باشد.

وی اضافه کرد: در مقایسه ای که افزایش جمعیت همراه با ایجاد زیرساخت ها می باشد، تلاش ها ادامه دارد و به همت مدیران جهادی کار را ادامه می دهیم.

طهائی گفت: برای بار نخست در کشور سیستم استعلامات بین ابزاری بوجود آمده که در عرصه علوم پزشکی و سلامت نیز این شبکه بعنوان نمونه و پایلوت اجرا خواهد شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات