کد خبر : 4454
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرای برنامه ویژه رفع سد معبر در منطقه ۱۰ شهرداری کرج بسته هستند
17 views بازدید

اجرای برنامه ویژه رفع سد معبر در منطقه ۱۰ شهرداری کرج

شاه محمدی اطلاع داد:اجرای برنامه ویژه رفع سد معبر در منطقه ۱۰ شهرداری کرج مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج از برنامه پاکسازی و آزاد سازی پیاده روها از اقلام و اجناس عوامل سد معبر در معابر اصلی و فرعی سطح منطقه اطلاع داد. مرتضی شاه محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری، اظهار داشت: برنامه پاکسازی و آزاد سازی پیاده […]

شاه محمدی اطلاع داد:
اجرای برنامه ویژه رفع سد معبر در منطقه ۱۰ شهرداری کرج

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج از برنامه پاکسازی و آزاد سازی پیاده روها از اقلام و اجناس عوامل سد معبر در معابر اصلی و فرعی سطح منطقه اطلاع داد.

مرتضی شاه محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری، اظهار داشت: برنامه پاکسازی و آزاد سازی پیاده روها از اقلام و اجناس عوامل سد معبر در خیابان های اصلی و فرعی سطح منطقه از نمونه جاده ملارد به وسیله واحد پیشگیری از تخلفات شهری عرصه خدمات شهری منطقه صورت گرفته است.

 
وی عنوان کرد: عرصه خدمات شهری منطقه ۱۰ شهرداری کرج در اجرای برنامه تجمیع عاملان سد معبر با هماهنگی و هم کاری پلیس راهور و نیروی انتظامی  اعمال ضروری را  به رفتار آورده و برخورد جدی و قانونی را درمقایسه با تجمیع اجناس و اقلام متخلفان لحاظ نموده است.
 
 این مسئول پیشتر از تجمیع تعداد فراوانی پلاکارد، بنر و اجناس متفرقه دیگر اطلاع داد و گفت: نیروهای خدمات شهری منطقه ۱۰ شهرداری کرج در انجام وظایف دیگر خود نیز از نمونه رفع سد معبر، پاکسازی معابر و غیره کوشا بوده و با تلاش مضاعف در جستجوی جلب رضایت شهروندان هستند .
 
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری کرج در انتهای با اشاره به عملکرد عرصه خدمات شهری منطقه  اظهار داشت: در راستای خدمات رسانی مطلوب و ایجاد امنیت و آسایش شهروندان، اعمال گسترده ای اجرایی شده است و از شهروندان خواست با هم کاری در اطلاع رسانی سهم بیشتری در ارتقای سلامت و زیبائی شهر داشته باشند و سری‌ مدیریت شهری کرج را در این عرصه یاری کنند تا با تجمیع عوامل ناهنجار سد معبر از سطح شهر و به علاوه از طرف دیگر مخدوش شدن سیمای شهری جلوگیری بعمل آید

سمیه احمدی

رفع سد معبر شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات