کد خبر : 4889
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۲:۲۷
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرای برنامه پاكسازی و آزادسازی معابرازعوامل سد معبردر منطقه ۴ شهرداری کرج بسته هستند
3 views بازدید

اجرای برنامه پاكسازی و آزادسازی معابرازعوامل سد معبردر منطقه ۴ شهرداری کرج

امیر حسین کاظمینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: بازدید های به رفتار آمده از سطح منطقه با نیت خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان و در راستای اجرای برنامه پاکسازی و آزادسازی پیاده رو از اقلام و اجناس عوامل سد معبردر خیابان های منطقه صورت گرفته است. کاظمینی پیشتر اشاره نمود: حذف زوائد شهری، بهسازی و بازسازی […]

امیر حسین کاظمینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: بازدید های به رفتار آمده از سطح منطقه با نیت خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به شهروندان و در راستای اجرای برنامه پاکسازی و آزادسازی پیاده رو از اقلام و اجناس عوامل سد معبردر خیابان های منطقه صورت گرفته است.

کاظمینی پیشتر اشاره نمود: حذف زوائد شهری، بهسازی و بازسازی پیاده روها، هرس و حذف شاخکهای درختان، تجمیع پایه تابلوهای فرسوده، شستشوی سطلهای مکانیزه، تعویض سطلهای زباله، تنظیف معابر و تجمیع زباله و نخاله نیز در مسیر پیش روی منطقه قرارگرفت.

وی گفت: نیروهای خدمات شهری منطقه ۴ شهرداری کرج در انجام وظایف دیگر خود نیز کوشا بوده و با تلاش مضاعف در جستجوی جلب رضایت شهروندان هستند.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج در انتهای با اشاره به عملکرد عرصه خدمات شهری منطقه اظهار داشت: در راستای خدمات رسانی مطلوب و ایجاد امنیت و آسایش شهروندان، اعمال گسترده ای اجرایی شده است و از شهروندان خواست با هم کاری در اطلاع رسانی سهم بیشتری در ارتقای سلامت و زیبائی شهرداشته باشند و سری‌ مدیریت شهری کرج را در این عرصه یاری کنند تا با تجمیع عوامل سد معبر از سطح شهر و مخدوش شدن سیمای شهری جلوگیری شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات