کد خبر : 4851
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۰:۱۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرای برنامه پاكسازی و آزاد سازی معابر خیابان آزادی از عوامل سد معبر بسته هستند
13 views بازدید

اجرای برنامه پاكسازی و آزاد سازی معابر خیابان آزادی از عوامل سد معبر

سید رضا مساعد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: عرصه خدمات شهری این منطقه در اجرای برنامه تجمیع عاملان سد معبر با هماهنگی و هم کاری پلیس راهور اعمال ضروری را به رفتار آورده است. وی اظهار داشت: با این شرایط در خیابانهای آزادی و فرعی های آن برخورد جدی و قانونی درمقایسه با تجمیع اجناس و توقیف هشت مورد […]

سید رضا مساعد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، عنوان کرد: عرصه خدمات شهری این منطقه در اجرای برنامه تجمیع عاملان سد معبر با هماهنگی و هم کاری پلیس راهور اعمال ضروری را به رفتار آورده است.

وی اظهار داشت: با این شرایط در خیابانهای آزادی و فرعی های آن برخورد جدی و قانونی درمقایسه با تجمیع اجناس و توقیف هشت مورد خودرو متخلف انجام شد که طی آن خودروها به پارکینگ انتقال داده شدند.

ایشان پیشتر از تجمیع پلاکارد و اجناس متفرقه نیز اطلاع داد و گفت: نیروهای خدمات شهری و زیباسازی در انجام وظایف دیگر خود نیز از نمونه رفع سد معبر، تنظیف معابر و … کوشا بوده و با تلاش مضاعف در جستجوی جلب رضایت شهروندان هستند.

این مسئول در انتهای با اشاره به عملکرد عرصه خدمات شهری منطقه ۷ کرج اظهار داشت: در راستای خدمات رسانی مطلوب و ایجاد امنیت و آسایش شهروندان، اعمال گسترده ای تا به این لحظه اجرایی شده است و از شهروندان خواست سری‌ مدیریت شهری کرج را در این عرصه یاری کنند تا با تجمیع عوامل سد معبر از سطح شهر از مخدوش شدن سیمای شهری جلوگیری نمایند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات