کد خبر : 5374
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور ایجاد آرامش در شهر کرج بسته هستند
23 views بازدید

اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور ایجاد آرامش در شهر کرج

عضو های شورای شهر خواستار شدند:اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور ایجاد آرامش در شهر کرج عضو های شورای اسلامی شهر کرج با تصویب لایحه دو فوریتی خواستار اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور اجرای آرامش در شهر و ایجاد نظم در عبور و مرور شدند. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، چهاردهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج با خواندن […]

عضو های شورای شهر خواستار شدند:
اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور ایجاد آرامش در شهر کرج

عضو های شورای اسلامی شهر کرج با تصویب لایحه دو فوریتی خواستار اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور اجرای آرامش در شهر و ایجاد نظم در عبور و مرور شدند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، چهاردهمین نشست رسمی شورای اسلامی شهر کرج با خواندن لایحه دو فوریتی مبنی بر اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور اجرای آرامش در شهر و ایجاد نظم در عبور و مرور شروع شد.
 
در این لایحه دو فوریتی که به تصویب عضو های شورای شهر کرج رسید، نمایندگان مردم در پارلمان شهری، خواستار سامان بخشیدن به آمد و شد شهروندان و ایجاد آرامش و نظم  در شهر کرج به وسیله شهرداری شدند.
 
با استناد به مفاد این برنامه شهرداری مجبور شد در مدت ده روز کاری بودجه ضروری برای این برنامه را واضح کند، به علاوه از طرف دیگر اجرای خط کشی خیابان اصلی و تبلیغ فرهنگ رانندگی بین خطوط، تعیین نقاط واضح جهت سوار و پیاده شدن شهروندان از تاکسی ها در نقاط اصلی، اصلاح سرعت گیر های غیر استاندارد و حذف سرعت گیر های غیر ضروری، تعامل با نیروی انتظامی و یا مراکز نظامی جهت هم کاری و استقرار نیرو برای اجرای برنامه ارشادی عبور و مرور شهروندان و جلوگیری از ایجاد تزاحم در حرکت ماشین ها و عابرین مواردیبودند که وکلای مردم خواستار رفتار درآمدن آن از جانب شهرداری کرج شدند.
 
غدیر مهدوی عضو شورای اسلامی شهر کرج در باب این برنامه گفت: به شهر با اسم روح زنده باید نگاه کرد و ارزش به امور اجرایی شهر، محدود به احداث پل و یا چند کار عمرانی نیست.
 
وی ادامه داد: هیاهو ، بی نظمی و یا عدم رعایت اصول رانندگی در شهر ناهماهنگ است و انجام این موارد با بهره برداری از نقاط واضح برای پباده و سواره شدن مسافران در صورت رفتار درآمدن، به کنترل ترافیک و ایجاد آرامش در شهر کمک فراوانی خواهد نمود.

زهرا قاسمي

اجرای برنامه کوتاه مدت به منظور ایجاد آرامش شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات