کد خبر : 4996
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۳۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرای عملیات تراش، روکش و خط كشی تقاطع غیر همسطح شهید کیانپور بسته هستند
10 views بازدید

اجرای عملیات تراش، روکش و خط كشی تقاطع غیر همسطح شهید کیانپور

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمدرضا خلوصی با اعلام این خبر، اضافه کرد: در این راستا واحدهای آسفالت و خدمات رسانی سازمان، متولی اجرای عملیات تراش، روکش و خط کشی در تقاطع غیرهمسطح شهید کیانپور شدند. این مسئول پیشتر با بیان اینکه اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت این برنامه به مساحت ۲۱ هزار  و ۲۶۰ متر مربع صورت گرفته است، اضافه کرد: […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، احمدرضا خلوصی با اعلام این خبر، اضافه کرد: در این راستا واحدهای آسفالت و خدمات رسانی سازمان، متولی اجرای عملیات تراش، روکش و خط کشی در تقاطع غیرهمسطح شهید کیانپور شدند.

این مسئول پیشتر با بیان اینکه اجرای عملیات تراش و روکش آسفالت این برنامه به مساحت ۲۱ هزار  و ۲۶۰ متر مربع صورت گرفته است، اضافه کرد: این برنامه با صرف سه هزار و ۳۵۸ تن آسفالت بهمراه خط کشی، به منظور کاهش ترافیک، تسهیل در عبور و مرور، ارتقاء ایمنی جان شهروندان و ایمن سازی معابر در دو لاین رفت و برگشت انجام گرفت.

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج پیشتر با بیان اینکه عملیات خط کشی با بهره برداری از یک ابزار ایرلس مدرن (ویژه خط کشی) انجام پذیرفته است، ادامه داد: در راستای کاهش سوانح رانندگی و گسترش گستره دید رانندگان، خط کشی محوری این مسیر به روش ممتد و منقطع با بهره برداری از رنگ سفید سرد  ترافیکی انجام شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات