کد خبر : 2411
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای عملیات خط کشی معابر شهری در کرج در تعطیلات نوروز انجام شد بسته هستند
18 views بازدید

عملیات خط کشی معابر شهری در کرج در تعطیلات نوروز انجام شد

کد نوشته : ۵۶۸۴۳ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶-۱۰:۱۲خلوصی اطلاع داد:اجرای عملیات خط کشی معابر شهری در کرج در تعطیلات نوروز مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از اجرای عملیات خط کشی محوری در عده ای از جاهای شهرداری کرج اطلاع داد و اضافه کرد: اجرای این عملیات با نیت گسترش ضریب ایمنی در سطح شهر صورت گرفت. احمدرضا خلوصی در گفتگو […]

کد نوشته : ۵۶۸۴۳
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۱/۱۶-۱۰:۱۲
خلوصی اطلاع داد:
اجرای عملیات خط کشی معابر شهری در کرج در تعطیلات نوروز

مدیرعامل سازمان عمران و نوسازی شهرداری کرج از اجرای عملیات خط کشی محوری در عده ای از جاهای شهرداری کرج اطلاع داد و اضافه کرد: اجرای این عملیات با نیت گسترش ضریب ایمنی در سطح شهر صورت گرفت.


احمدرضا خلوصی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با اعلام این خبر خاطر نشان کرد: این عملیات شامل اجرای خط کشی محوری، اجرای بلوک عابر پیاده و رنگ آمیزی سرعتکاه های آسفالتی بوده است.

 

این مسئول با بیان اینکه خط کشی خیابان جزو مبلمان شهری شمرده می‌شود، اظهار داشت: خط کشی معابر یکی از اقدامات اصلی این سازمان در راستای ایمنی و نظم دهی به ترافیک شهر است؛ لذا این امر تاثیر بسزایی در نظم ترافیکی و کاهش تصادفات دارد.

 

وی عنوان کرد: عملیات خط کشی این معابر در راستای اقتصاد مقاومتی با یک ابزار ایرلس مدرن (ابزار ویژه خط کشی) با بهره برداری از بهترین مصالح ترافیکی داخلی و توان نیروی امانی سازمان انجام می شود.

 

خلوصی در انتهای یادآور شد: عملیات خط کشی خیابان ها با رعایت استاندارد معابر شهری به وسیله واحد خدمات رسانی و ترافیک سازمان و تحت نظارت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج صورت پذیرفت و امید است با اجرای این عملیات رضایت شهروندان در سطح جاهای شهر بیش از قبل جلب شود.


نازنین فرضی زاده

عملیات خط کشی کرج تعطیلات نوروزلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات