کد خبر : 3144
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرا کارگاههای آموزشی مددجویان درکانون های کمیته امداد البرز بسته هستند
9 views بازدید

اجرا کارگاههای آموزشی مددجویان درکانون های کمیته امداد البرز

به نوشته خبرالبرز ؛حسین رجبی سرپرست امورفرهنگی کمیته امداد استان با بیان این خبر گفت: از آبان ماه سال جاری تمام کلاس های آموزشی مددجویان در موضوعات مختلف و با استناد به گروه بندی انجام شده در کانون های این نهاد برگزار می شود. وی اضافه کرد: این کانون ها به روش دائمی و در ۴ نقطه کرج شامل منطقه یک کرج، کمال شهر […]


به نوشته خبرالبرز ؛حسین رجبی سرپرست امورفرهنگی کمیته امداد استان با بیان این خبر گفت: از آبان ماه سال جاری تمام کلاس های آموزشی مددجویان در موضوعات مختلف و با استناد به گروه بندی انجام شده در کانون های این نهاد برگزار می شود. وی اضافه کرد: این کانون ها به روش دائمی و در ۴ نقطه کرج شامل منطقه یک کرج، کمال شهر و فردیس اکتیو می باشند .

وی اظهار کرد : برنامه های آموزش کمیته امداد برای خانواده های تحت خدمات رسانی با استناد به برنامه نظام جامع آموزش خانواده برگزار می شود. رجبی توانمندسازی فکری و فرهنگی خانواده های تحت خدمات رسانی را از اهداف اجرا این دوره های آموزشی دانست و تصریح کرد : دوره های آموزشی ویژه سرپرستان خانواده ، جوانان در آستانه ازدواج ، همسران جوان و سالمندان می باشد که دلیل گسترش سطح آگاهی آن ها در عرصه های مختلف شده است. وی یادآور شد: اجرا کارگاههای آموزش خانواده یکی از روشهای پیشگیری وکنترل اختلافات خانوادگی است.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات