کد خبر : 3477
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۱۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرا کلاس تفسیر قرآن در مساجد و مؤسسات قرآنی البرز بسته هستند
31 views بازدید

اجرا کلاس تفسیر قرآن در مساجد و مؤسسات قرآنی البرز

رسول عطاپوری، سرپرست معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شعبه البرز، با اعلام خبر اجرا کلاس تفسیر قرآن در مساجد و مؤسسات قرآنی البرز گفت: اجرا این جلسات را اساتید مؤسسات قرآنی به عهده گرفته اند. وی اضافه کرد: از ابتدای ماه رمضان تا به این لحظه این جلسات به طرز منظم در […]

رسول عطاپوری، سرپرست معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) شعبه البرز، با اعلام خبر اجرا کلاس تفسیر قرآن در مساجد و مؤسسات قرآنی البرز گفت: اجرا این جلسات را اساتید مؤسسات قرآنی به عهده گرفته اند.

وی اضافه کرد: از ابتدای ماه رمضان تا به این لحظه این جلسات به طرز منظم در مؤسسه حافظان قرآن کریم و مسجد امام حسن(ع) حصارک کرج برگزار شده و بناست دیگر مؤسسات نیز به سرعت این برنامه را اجرایی کنند.

عطاپوری با بیان اینکه اجرا این جلسات عرصه انس و الفت مردم با اندیشه‌ها و مفاهیم قرآنی را ممکن می‌کند، خاطرنشان کرد: تنها روخوانی صرف قرآن برای درونی کردن ارزش‌های این کتاب مقدس کافی نیست و تا وقتی که درک خوبی از مفاهیم عمیق آن در مردم ایجاد نشود، این ارزش‌ها در زندگی مردم نمود بیرونی پیدا نمی‌کند.

ایشان در قسمت دیگری از صحبتهای خود به اجرا کلاس‌های تربیت مربی تدبر قرآن نیز اشاره نمود و گفت: این دوره به وسیله مؤسسه قرآنی نور امام خمینی(ره) قبل از روزهای ماه مبارک رمضان برگزار شد.

این مسئول تصریح کرد: بنا شده این کلاس‌ها در مؤسسات دیگراستان نیز برگزار شود تا عرصه آشنایی بیشتر مردم با بطن قرآن بیش از قبل ممکن آید.

سرپرست معاونت قرآنی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز درپایان بازدید از موسسات قرآنی را نمونه دیگری از برنامه های این معاونت در روزهای ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: با بازدید از این موسسات مدیران قرآنی استان بیشتر با دغدغه‌ها و مشکلات این مؤسسات بیشتر آشنا می‌شوند و راه حل عملی برای رفع این مشکلات پیدا می‌کنند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات