کد خبر : 5275
تاریخ انتشار : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اجرا ۵۳۸ واحد تولیدی در دولت تدبیر و امید در استان البرز بسته هستند
64 views بازدید

اجرا ۵۳۸ واحد تولیدی در دولت تدبیر و امید در استان البرز

به نوشته خبر البرز با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، ، عباداله کامکار روز چهارشنبه در نشست خبری اولین کنفرانس توانمندی های تولیدی و صادراتی صنایع کوچک و متوسط استان البرزاظهار داشت: با توحه به ارزش این کنفرانس از جهات مختلف باید نگاه مخصوصی به آن شود که چرا که از این طریق می توان بستر رفع معضل اشتغال را […]


به نوشته خبر البرز با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، ، عباداله کامکار روز چهارشنبه در نشست خبری اولین کنفرانس توانمندی های تولیدی و صادراتی صنایع کوچک و متوسط استان البرزاظهار داشت: با توحه به ارزش این کنفرانس از جهات مختلف باید نگاه مخصوصی به آن شود که چرا که از این طریق می توان بستر رفع معضل اشتغال را در استان ممکن کرد.

کامکار گفت: کنفرانس هفته پژوهش نیز بسیار حائز ارزش است بدین خاطر باید اصحاب رسانه پیرامون این مسئله تعامل تولید کننده ای داشته باشند چراکه از این طریق توانمندی های استان در دنیا مطرح می شود.

وی با بیان اینکه البرز پیوسته در قسمت های مختلف صنعت، معدن و تجارت نقش بسیار گسترده ای داشته اظهار داشت: در شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت این تدبیر اندیشیده شده که مردم به روش مستقیم در امر پیشرفت و پیشرفت کشور دخیل شده و به مدیران مشاوره دهند.
سرمایه گذاری ۵۳۴ میلیون دلاری ۱۷ کمپانی خارجی در البرز

معاون امور هماهنگی و عمرانی استانداری البرز گفت که با تلاش های دولت تدبیر و امید ۵۳۴ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی از روش انعقاد پیمان با ۱۷ کمپانی خارجی در استان جذب شده است.

وی با بیان اینکه تا به این لحظه ۳۵ هیات سرمایه گذاری خارجی به البرز مراجعه کرده اند، اضافه کرد: از این تعداد ۱۷ کمپانی منجر به عقد پیمان شده که ۵۳۴ میلیون دلار جذب سرمایه گذاری از این طریق صورت گرفته است.

وی به خدمات دولت تدبیر و امید در استان اشاره و گفت: کامکار ادامه داد: به علاوه از طرف دیگر در قسمت داروهای بیوتکنولوژی فعالیت های بسیار گسترده ای در استان صورت گرفته و شهرک دارویی سلامت در البرز برای بار نخست در ایران ایجاد شد.

وی گفت: در ۴ ماهه سال ۹۶ حدود ۲۰۲ درصد استان البرز افزایش صادرات داشته و طی ۳سال قبلی این مهم با ۱۱۰ درصد محقق شده است.

معاون امور هماهنگی امور اقتصادی و پیشرفت منابع استانداری البرز ادامه داد: در سال های قبلی با اعمال تحریم های تحمیلی فعالیت های صادراتی و تولیدی با مشکلات متعددی مواجه شده بود که اکنون با تحقق برجام پیشرفت های شگرفی را در استان بیننده بودیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات