کد خبر : 5874
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای احداث بیش از ۲ هزار مترمربع محیط سبز در منطقه ۴ کرج بسته هستند
20 views بازدید

احداث بیش از ۲ هزار مترمربع محیط سبز در منطقه ۴ کرج

احداث بیش از ۲ هزار مترمربع محیط سبز در منطقه ۴ کرج مدیر منطقه ۴ کرج از احداث و پیشرفت دو هزار مترمربع محیط سبز در سطح منطقه طی دو ماهه واپسین اطلاع داد. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیر حسین کاظمینی به گسترش سرانه های محیط سبز در سطح این منطقه اشاره نمود و گفت: عرصه محیط سبز اعمال […]


احداث بیش از ۲ هزار مترمربع محیط سبز در منطقه ۴ کرج

مدیر منطقه ۴ کرج از احداث و پیشرفت دو هزار مترمربع محیط سبز در سطح منطقه طی دو ماهه واپسین اطلاع داد.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیر حسین کاظمینی به گسترش سرانه های محیط سبز در سطح این منطقه اشاره نمود و گفت: عرصه محیط سبز اعمال وسیعی را در این عرصه با کاشت درخت و نهال های گوناگون در معابر و بوستانها به انجام رسانده که این امر با نیت گسترش سرانه محیط سبز و ارتقاء سیمای تصویری انجام شده است.
کاظمینی گفت: یک هزار و ۲۰۰ مترمربع درختچه و رز، ۵۵۰ مترمربع انواع گل و گیاه، به علاوه از طرف دیگر ۲۰۲ اصله گونه درختی در سطح معابر منطقه  کاشته شده است.

از این جهت گزارش به منظور آبرسانی محیط سبز منطقه، پنج هزار متر لوله گذاری قطره ای و ۲۰۰ متر لوله گذاری در خیابان ۲۰۰ به انجام رسیده است.

انجام عملیات تسطیح و ریگلاژ  به متراژ هزار و ۲۰۰ متر مربع در معابر فرعی و اصلی، ۶۰۰ متر مکعب عملیات خاکریزی در سطح معابر و انجام ۳۰ متر مکعب خاکبرداری در خیابان کمربندی منطقه ۴ شهرداری کرج از دیگر فعالیت های عرصه محیط سبز در این محدوده شهری می باشد.

ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است، عملیات تجمیع نخاله و ضایعات به میزان هزار و ۶۰۰ متر مکعب، پاکسازی معابر در فازهای یک و دو به متراژ ۳۵ مترمکعب، ایجاد آبخور و حذف تنه جوش پاجوش برای ۳۹۰ اصله درخت در حاشیه اتوبان و بلوار گلها نیز طی دو ماهه واپسین انجام شده است.

عملیات محیط سبز شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات