کد خبر : 5246
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۷:۱۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای احکام عضو های شورای بسیج بانوان شهرداری کرج اعطاء شد بسته هستند
19 views بازدید

احکام عضو های شورای بسیج بانوان شهرداری کرج اعطاء شد

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در پی انتصاب مرضیه نیک منش سرپرست تازه پایگاه بسیج خواهران شهرداری ایران کوچک به جای طیبه حقیقت جو، دیدار مشترکی میان سرپرست و عضو های شورای پایگاه، با فرمانده عرصه و فرمانده پایگاه شهید سلطانی برگزار شد. در این نشست سرهنگ قربانی با اسم فرمانده عرصه پیش نهاد ها و پیشنهاداتی را مبنی بر تقویت بسیج […]

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در پی انتصاب مرضیه نیک منش سرپرست تازه پایگاه بسیج خواهران شهرداری ایران کوچک به جای طیبه حقیقت جو، دیدار مشترکی میان سرپرست و عضو های شورای پایگاه، با فرمانده عرصه و فرمانده پایگاه شهید سلطانی برگزار شد.

در این نشست سرهنگ قربانی با اسم فرمانده عرصه پیش نهاد ها و پیشنهاداتی را مبنی بر تقویت بسیج خواهران و  فعالیت های آنان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه نقش بانوان در تصحیح جامعه اسلامی از ارزش بسیار فراوانی دارا است، از سرپرست و عضو های شورای پایگاه بسیج بانوان خواست با معرفی برنامه های تازه، موثر و کاربردی، مقدمات جذب مشتاقانه بانوان به بسیج را ممکن نمایند.

قربانی، اظهار داشت: جمع فراوانی از عضو های خانواده شهرداری در عضویت بسیج هستند و این امر بیانگر ارادت قلبی آنان به حفظ نظام و پایبندی به اصول و اهداف آن می باشد و ضروری است از این ظرفیت به روش بهینه سود برداری شود.

این مسئول، اجرا دوره های آموزشی موثر و برنامه های کاربردی را در تقویت بنیه علمی، اخلاقی، فرهنگی و اجتماعی بینهایت سودمند ارزیابی کرد و از مدیران بسیج خواهران خواست در راستای معرفی برنامه هایی در این عرصه بکوشند.

سرپرست بسیج بانوان شهرداری کرج نیز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با تاکید بر اینکه تلاش ما حفظ احترام و شأن همه بانوان همراه با گسترش نگاه اسلامی و اخلاقی در محیط کار و اجتماع است، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم برای تحقق اهداف فوق برنامه ریزی کرده و به نتیجه برسیم.

مرضیه نیک منش بیان داشت: هم اینک مسئولیت های اعضاء تقسیم و ۱۷ حکم از روش فرمانده بسیج شهرداری کرج به عضو های شورا تقدیم شد تا به دلیل هم کاری آنان برنامه های مد نظر بسیج خواهران با کیفیت به هر میزان بهتر به اجرا درآید.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات