کد خبر : 3292
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ارتقاء سیما و منظر شهری از روش برنامه جامع علمی لحاظ میگردد بسته هستند
35 views بازدید

ارتقاء سیما و منظر شهری از روش برنامه جامع علمی لحاظ میگردد

کد نوشته : ۵۷۲۳۵ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷-۱۲:۱۰غلامرضایی:ارتقاء سیما و منظر شهری از روش برنامه جامع علمی محقق می شود مدیرعامل کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ارتقاء سیما و منظر شهری از روش برنامه جامع علمی و تبیین اسناد راهبردی محقق می شود. حجت اله غلامرضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان نوشته […]

کد نوشته : ۵۷۲۳۵
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۲/۰۷-۱۲:۱۰
غلامرضایی:
ارتقاء سیما و منظر شهری از روش برنامه جامع علمی محقق می شود

مدیرعامل کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ارتقاء سیما و منظر شهری از روش برنامه جامع علمی و تبیین اسناد راهبردی محقق می شود.


حجت اله غلامرضایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج با بیان نوشته فوق اظهار داشت: زیباسازی شهری به معنای چهره آرایی شهر در مناسبت های ملی و مذهبی نیست، حتی رفع زیرساختی زوائد صوتی و تصویری است و باید به سمتی حرکت کنیم که فضاهای شهری به جای ناهنجاری، احساس آرامش را در شهروندان تداعی نماید.


 


وی با بیان اینکه موقعیت مبلمان شهری در کرج خوب نیست، اظهار کرد: نگرش ما درمقایسه با ارتقاء سیما و منظر شهری باید علمی و کارشناسی باشد و به علاوه از طرف دیگر ضرورت دارد که با بهره برداری از نظرها و دیدگاه های صاحبنظران و اساتید دانشگاهی در جستجوی تبیین اسناد فرادستی در این عرصه خطیر باشیم.


 


این مسئول شهری با بیان اینکه ارتقاء سیما و منظر شهری با شعاردرمانی محقق نمی شود و اینکه در سخنرانی ها در جستجوی شهرِ دلچسب باشیم با اینحال در صحنه رفتار دست روی دست بگذاریم، پسندیده نیست، بیان داشت: بهره برداری از تجارب دانشگاهی و هم پوشانی علمی با دیگر کلانشهرهای کشور بهترین راه حل در این عرصه به حساب می آید و با هویتی تازه برای کلانشهر کرج ایجاد نماییم.


 


مدیرعامل کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر کرج در انتهای از ارتقاء سیما و منظر شهری با اسم عاملی جهت افزایش و پیشرفت منطقه ای و رونق اقتصاد شهری و افزایش صنعت گردشگری یاد کرد و اضافه کرد: بهره برداری از ابزارهای علمی و کارآمد نقطه عطفی برای جلوگیری از زوائد صوتی و تصویری به حساب می آید و امید است که دغدغه های شهروندان بیش از قبل مد نظر مدیران شهری قرار گیرد.


 


مرتضي اكبري

حجت اله غلامرضایی شورای شهر کرجلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات