کد خبر : 6316
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰:۰۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ارتقای سود شهرداری کرج، پیشرفت عمرانی شهر را تسریع می بخشد بسته هستند
14 views بازدید

ارتقای سود شهرداری کرج، پیشرفت عمرانی شهر را تسریع می بخشد

ارتقای سود شهرداری کرج، پیشرفت عمرانی شهر را تسریع می بخشد معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت: ارتقای عملکرد اداره کل سود، باعث گسترش توان شهرداری این کلانشهر در اجرای برنامه های شهری، رسیدن به درآمدهای پایدار و بالاخره گسترش رضایتمندی شهروندان می شود. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر مراد کردی در نشست تودیع و معارفه مدیر کل سود […]


ارتقای سود شهرداری کرج، پیشرفت عمرانی شهر را تسریع می بخشد

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج گفت: ارتقای عملکرد اداره کل سود، باعث گسترش توان شهرداری این کلانشهر در اجرای برنامه های شهری، رسیدن به درآمدهای پایدار و بالاخره گسترش رضایتمندی شهروندان می شود.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر مراد کردی در نشست تودیع و معارفه مدیر کل سود شهرداری کرج این نوشته را عنوان کرد و گفت: عرصه سود یکی از عرصه های حساس و تاثیر گذار سری است که تا به این لحظه با مدیریت “افراسیاب شجاعی” عملکرد مطلوبی را داشته است و امید می رود از این پس در سمت مسئول عرصه مالی شهرداری فردیس نیز خوش درخشد.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج اضافه کرد: انتصاب “محمدرضا زاده نور” با اسم سرپرست اداره کل سود شهرداری این کلانشهر نیز، نقطه عطفی است تا با استناد به سابقه مدیریتی وی بیننده جهش پذیرفتنی و منطقی در این اداره کل باشیم.

کردی اضافه کرد: توجه به مبحث مدیریت هزینه، ارتقای سود شهرداری کرج در راستای انجام توانمند برنامه های شهری، وصول مطالبات این ابزار و اتخاذ روشهای علمی و تخصصی به منظور رسیدن به درآمدهای پایدار شهری از نمونه اولویت هایی است که باید در مسیر پیش روی اداره کل سود شهرداری شهرداری کرج باشد.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تصویر : مرضیه جوانمرد
ارتقای سود شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات