کد خبر : 5005
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای استاندار البرز اطلاع داد: محاسبه رسمی منتخبین راه یافته به مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی بسته هستند
35 views بازدید

استاندار البرز اطلاع داد: محاسبه رسمی منتخبین راه یافته به مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهائی ظهر یکشنبه در گفتگو تلویزیونی با صدا و سیمای مرکز البرز، نتیجه آرا نمایندگان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری را اطلاع داد. استاندار البرز گفت: نتیجه آرا به استناد گزارش ها از دو «عرصه انتخابیه شهرستانهای کرج، اشتهارد و فردیس» و […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی وبه نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهائی ظهر یکشنبه در گفتگو تلویزیونی با صدا و سیمای مرکز البرز، نتیجه آرا نمایندگان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری را اطلاع داد.


استاندار البرز گفت: نتیجه آرا به استناد گزارش ها از دو «عرصه انتخابیه شهرستانهای کرج، اشتهارد و فردیس» و « ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان» بدین شرح اعلام می شود:


 


تعداد کل آرا دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان البرز ۸۰۰ هزار و ۵۱۹ رأی می باشد

وی این محاسبه را در «عرصه انتخابیه شهرستانهای ساوجبلاغ،نظرآباد و طالقان» اطلاع داد و اضافه کرد: تعداد کل آرا در این عرصه ۱۷۱ هزار و ۴۱۵ رأی می باشد که « آقای محمود بهمنی» با ۵۰ هزار و ۱۰۵ رأی در مرحله در ابتدا به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

طهائی ادامه داد:در«عرصه انتخابیه شهرستانهای کرج،اشتهارد و فردیس»تعدادکل آرا ۶۲۹هزار و ۱۰۴ رأی اعلام می شود،که از این محاسبه « آقای عزیز اکبریان»با ۱۴۸ هزار و ۲۱۸ رای و « آقای محمد جواد کولیوند»با ۱۴۳ هزار و ۴۳۴ رأی توانستند اکثریت آرا را کسب نمایند.


نماینده محشر دولت در استان گفت: درصد هم کاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان البرز ۵۴ درصد است که به تفکیک ترتیب در شهرستانهای کرج و ساوجبلاغ ۵۰ درصد و ۷۵ درصد اعلام می شود.


محاسبه منتخبین پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان البرز

طهائی محاسبه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را نیز اطلاع داد و گفت: از یک عرصه انتخابیه مجلس خبرگان در کرج، در کل ۸۰۲ هزار و ۷۰۷ رأی اخذ شد. از این تعداد«آقای سیدمحمدمهدی میرباقری» با ۳۴۸ هزار و ۴۳۱ رأی و « آقای محسن کازرون» با ۲۸۲ هزار و ۸۵۶ رای اکثریت آرا را به خود اختصاص دادند.


ایشان در انتهای اضافه کرد: امیدوارم منتخبین مردم با استناد به مسئولیت خطیر و وظیفه ای که بر عهده دارند با صحت و سلامت، وظایف خود را به انجام رسانند.از سری تلاشگران در امر اجرا انتخابات و تمامی دست اندرکاران،فرمانداران، بخشداران، نیروهای نظامی و انتظامی، گروه های مردمی و هیات های اجرایی و شورای نگهبان، شهرداران، شوراهای شهر و کلیه جراید اعم از صدا و سیما، رسانه های مکتوب و مجازی و به علاوه از طرف دیگر حضور میلیونی مردم در این انتخابات مراتب قدردانی خود را اعلام می دارم.


ذکر این نکته در اینجا حائز اهمیت است،افرادی که از نحوه اجرا انتخابات شکایت داشته باشند، می توانند ظرف هفت روز از تاریخ اخذ رأی شکایت مستند خود را به دبیرخانه شورای نگهبان نیز تسلیم دارند.


 

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات