کد خبر : 3451
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای استاندار البرز: ۷۰۰ واحد صنعتی تعطیل در البرز به چرخه اقتصاد باز می گردند بسته هستند
21 views بازدید

استاندار البرز: ۷۰۰ واحد صنعتی تعطیل در البرز به چرخه اقتصاد باز می گردند

 به نوشته خبرگزاری خبر البرز با استناد به گفته خبرگزاری فارس از کرج، سیدطاهر طاهری بعد از ظهر امروز در دیدار با مردم کیانمهر کرج اظهار داشت: تمامی تلاش ما بر معرفی خدمات بیشتر به مردم و رفع مشکلات استان است. وی تأکید کرد: مهمترین دغدغه مدیران در استان البرز معرفی خدمات بیشتر به مردم و رفع کاستی‌ها است که با تعامل […]


 به نوشته خبرگزاری خبر البرز با استناد به گفته خبرگزاری فارس از کرج، سیدطاهر طاهری بعد از ظهر امروز در دیدار با مردم کیانمهر کرج اظهار داشت: تمامی تلاش ما بر معرفی خدمات بیشتر به مردم و رفع مشکلات استان است.


وی تأکید کرد: مهمترین دغدغه مدیران در استان البرز معرفی خدمات بیشتر به مردم و رفع کاستی‌ها است که با تعامل و همت و هم کاری مردم امیدواریم این مهم به هر میزان سریع‌تر به تحقق بپیوندد.


استاندار البرز پیشتر سخنان خود پیشرفت اشتغالزایی در استان البرز را یکی از مهمترین دغدغه‌های مدیران اسم برد و اضافه کرد: در این راستا ۷۰۰ واحد صنعتی تعطیل و نیمه تعطیل در این استان به چرخه اقتصاد بازگردانده می‌شوند.


 


*احداث ۳۶۰ واحد گلخانه‌ای تازه در روستای ماهدشت کرج


 


استاندار البرز در بخشی دیگر از سخنان خود از احداث ۳۶۰ واحد گلخانه‌ای تازه از استان البرز اطلاع داد و گفت: براساس تمهیدات اندیشیده شده این واحدهای گلخانه‌ای تازه در روستای ماهدشت کرج راه‌اندازی خواهند شد.


به گفته طاهری احداث این گلخانه‌ها یکی از مهمترین مطالبات مردم در این منطقه بوده که با هم کاری و هماهنگی‌های انجام شده با ابزار‌های ذیربط این مهم در آتی به تحقق خواهد پیوست.


وی ادامه داد: در این راستا برای تسریع در احداث این گلخانه‌ها هم اینک دستورات ضروری به منظور صدور مجوزها داده شده است.


استاندار البرز راه‌اندازی این گلخانه‌ها را نیز گامی بنیادی در جهت پیشرفت اشتغالزایی جوانان عنوان کرد و گفت: برآورد میشود با شروع به کار فعالیت این گلخانه مارکت مصرف داخل و خارج از کشور نیز تأمین شود.


طاهری در بخشی دیگر از سخنان خود پیشرفت استان البرز را مستلزم حضور سرمایه گذاران عنوان کرد و گفت: باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم که سرمایه‌گذاران بدون دغدغه خاطر به این استان آمده و سرمایه‌گذاری کنند.


وی تحقق شعار حماسه اقتصادی را نیز مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: برای این که بتوانیم به هر میزان سریعتر به این مهم نیز دست پیدا کنیم از سرمایه‌گذاران خدمات رسانی های ضروری را انجام می‌دهیم.


نماینده محشر دولت در استان رد ادامه سخنان خود با بیان این که استان البرز حاوی ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی است گفت: پیشرفت این شهرک‌ها و رفع مشکلات صنایع نیز یکی از مهمترین اولویت‌های مدیران این استان است.


طاهری در بخشی دیگر از سخنان رسیدگی به مطالبات مردمی و توجه به خواسته‌های مردم را مهم خواند و گفت: یکی از خواسته‌های مردم رسیدگی به موقعیت میدان بار کرج است.


طاهری اضافه کرد: متأسفانه این منطقه حاوی آلودگی‌هایی از نمونه بوی تعفن است که باید به هر میزان سریع‌تر تدابیر ضروری برای رفع این آلودگی‌ها از جانب مدیران انجام شود.


 


پیشرفت امنیت در این استان بخش دیگری از سخنان استاندار البرز در جمع مردم کیانمهر بود.


طاهری بیان داشت: بر خلاف آن چه که مردم این استان را جرم خیز می‌نامند با اینحال همت و تلاش ابزار‌های مربوطه و هم کاری‌های مردمی این استان از جهت امنیت حاوی مهم‌های بسیا خوبی است.


وی ادامه داد: برای این که بتوانیم این ذهنیت منفی را در بین مردم کاهش دهیم باید با جدیت به هر میزان تمام‌تر درمقایسه با خارج کردن زندان‌ها از این استان اهتمام ورزیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات