کد خبر : 4434
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای استعداد‌ها و پتانسیل‌های کرج ظرفیت مبدل شدن به قطب‌ گردشگری را تقویت می کند بسته هستند
16 views بازدید

استعداد‌ها و پتانسیل‌های کرج ظرفیت مبدل شدن به قطب‌ گردشگری را تقویت می کند

عضو شورای شهر کرج: استعداد‌ها و پتانسیل‌های کرج ظرفیت مبدل شدن به قطب‌ گردشگری را تقویت می کند عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه کلانشهر کرج حاوی استعداد‌ها و پتانسیل‌های فراوانی برای مبدل شدن به قطب گردشگری است، گفت: تلاش برای تحقق این مهم به وسیله مدیران امری ضروری است. مریم قهرمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار […]

عضو شورای شهر کرج:
استعداد‌ها و پتانسیل‌های کرج ظرفیت مبدل شدن به قطب‌ گردشگری را تقویت می کند

عضو شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه کلانشهر کرج حاوی استعداد‌ها و پتانسیل‌های فراوانی برای مبدل شدن به قطب گردشگری است، گفت: تلاش برای تحقق این مهم به وسیله مدیران امری ضروری است.

مریم قهرمانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج اظهار داشت: یکی از منابع اصلی سود جوامع رونق صنعت توریسم است و بسیاری از کشورهایی که حاوی منابع مانند نفت و گاز یا معادن نیستند، از روش پیشرفت این صنعت درآمدزایی می‌کنند.

 

قهرمانی با اشاره به ظرفیت‌های خوب گردشگری در استان البرز و کلانشهر کرج، گفت: این شهرستان حاوی پتانسیل‌های بسیار خوبی از نمونه سود‌مندی از ظرفیت‌های طبیعی، کارهای تاریخی و باستانی و کارهای معنوی از نمونه آستان امامزاده‌هایی است که در صورت استفاده صحیح از این توانمندی‌ها، کرج می‌تواند با اسم یکی از قطب‌های گردشگری اصلی کشور معرفی شود.

 

عضو شورای اسلامی شهر کرج یکی از معضلات اصلی اجرای برنامه‌های عمرانی را عدم تامین اعتبارات مالی و بودجه خوب دانست و اضافه کرد: مدیران نهادها و ابزار‌های مختلف از نمونه مدیریت شهری می بایست از راه‌های مختلف برای تامین اعتبارات ضروری بهره ببرند و عدم موفقیت در این عرصه نقش منفی در دست‌یابی به پیشرفت و پیشرفت دارد.

 

نماینده مردم کرج در پارلمان شهری اظهار داشت: در کمال تاسف به دلیل اینکه نتوانستیم از ظرفیت‌های گردشگری استان البرز و شهرستان کرج استفاده خوب داشته باشیم، کرج مبدل به گذرگاهی برای مسافران استان‌های دیگر شده است.

 

قهرمانی تصریح کرد: در چنین شرایطی ست که که اگر ظرفیت‌های کرج به خوبی معرفی شده و در این جاهای قابلیت ها مناسبی در دست گردشگران قرار گیرد، پتانسیل‌های گردشگری این شهرستان مقصدی برای جذب گردشگران داخلی و خارجی خواهد بود.

ایشان در انتهای گفت: برای تحقق این مهم باید نهادها و ابزار‌های دیگر هم کاری و تعامل مطلوبی داشته و به روش واحد رفتار کنند تا بتوانیم ظرفیت‌های بزرگ کرج را به گردشگران معرفی کنیم.

 

 

رویا منیری

استعداد پتانسیل قطب گردشگری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات