کد خبر : 3221
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای استقبال مردم از جشنواره لاله ها ی کرج مشوق مسئولین جهت پیشرفت فضا های تفریحی است بسته هستند
16 views بازدید

استقبال مردم از جشنواره لاله ها ی کرج مشوق مسئولین جهت پیشرفت فضا های تفریحی است

کد نوشته : ۵۷۲۰۳ تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴-۱۲:۳۸مدیرعامل کل دادگستری استان البرز:استقبال مردم از جشنواره لاله ها ی کرج مشوق مسئولین جهت پیشرفت فضا های تفریحی است مدیرعامل کل دادگستری استان البرز استقبال مردم را از جشنواره لاله های کرج مشوقی برای مسئولین استانی جهت پیشرفت فضاهای تفریحی و گردشگری بیشتر گفت. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز که […]

کد نوشته : ۵۷۲۰۳
تاریخ ثبت : ۱۳۹۶/۰۲/۰۴-۱۲:۳۸
مدیرعامل کل دادگستری استان البرز:
استقبال مردم از جشنواره لاله ها ی کرج مشوق مسئولین جهت پیشرفت فضا های تفریحی است

مدیرعامل کل دادگستری استان البرز استقبال مردم را از جشنواره لاله های کرج مشوقی برای مسئولین استانی جهت پیشرفت فضاهای تفریحی و گردشگری بیشتر گفت.


به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، صبح امروز که سیزدهمین روز از بر پایی جشنواره لاله های کرج بود، مدیر کل دادگستری استان البرز و معاونین وی، دادستان عمومی و  انقلاب  شهر کرج، دادستان های عمومی و انقلاب و قضات استان، جمعی از مدیران ارشد اداره کل دادگستری استان و هیئت همراه به اتفاق شهردار و مدیر کل سازمان پارکها و محیط سبز شهرداری کرج در باغ گلها حضور یافتند و از جشنواره لاله ها  بازدید کردند.

احمد فاضلیان، مدیرعامل کل دادگستری استان البرز در این بازدید جشنواره لاله های کرج را اتفاق کم نظیری در استان گفت و اظهار داشت: استقبال شدید مردم از این موضوع ویژه مشوقی برای مسئولین استان البرز جهت پیشرفت فضاهای تفریحی بیشتر در سطح شهر و استان  خواهد بود.

فاضلیان به علاوه از طرف دیگر  با اشاره به گسترش فضاهای سبز در سطح شهر طی سه سال قبلی و ضرورت ایجاد کمربند سبز درحاشیه شهر اضافه کرد: وجود دهکده تفریحی و جنگلکاری ۵۰۰ هکتاری باغستان نیز از اعمال ارزشمند شهرداری است که پیشرفت چنین فضاهایی همراه با اجرا جشنواره های مفرح این چنینی در سطح شهر باعث ایجاد آرامش و بهداشت روانی در بین شهروندان خواهد شد و بدین ترتیب یکی از نیاز های بنیادی مردم بر آورده می شود.

 

مدیرعامل کل دادگستری استان البرز با بیان اینکه طبیعت دوستی ذات مردم شهر کرج است گفت: امید است پیشرفت چنین مکان هایی نه تنها در کرج حتی در کل کشور گسترش یابد و هموطنان با گذراندن اوقات فراغت خود در فضاهای دلچسب و مفرح تا حدی از فشار، استرس و مشکلات زندگی برای لحظاتی رها شوند.

فاضلیان در انتهای سخنان خود از مدیر کل سازمان پارکها و دیگر عوامل برگزار کننده این جشنواره که به روش فرا استانی و ملی  مورد استقبال بی مانند هموطنان قرار گرفته است قدر دانی کرد.


نازنین فرضی زاده

سازمان پارک جشنواره لاله ها شهرداری کرجلینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات