کد خبر : 6607
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۸:۵۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای استقرار کلیه عوامل و نیروهای منطقه ۵ شهرداری کرج در ساختمان تازه بسته هستند
13 views بازدید

استقرار کلیه عوامل و نیروهای منطقه ۵ شهرداری کرج در ساختمان تازه

سیدمحمدجواد حسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بیان داشت: این ساختمان از سال ۹۲ برای احداث ساختمان اداری منطقه مقرر کرده شده بود با اینحال در کمال تاسف و به دلایل متعدد، تکمیل و سود برداری از ساختمان تاخیر دارد بود. وی اضافه کرد: با خدمات رسانی سری مسئولین مدیریت شهری به ویژه مدیرعامل شورای اسلامی شهر و شهردار، این برنامه […]

سیدمحمدجواد حسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، بیان داشت: این ساختمان از سال ۹۲ برای احداث ساختمان اداری منطقه مقرر کرده شده بود با اینحال در کمال تاسف و به دلایل متعدد، تکمیل و سود برداری از ساختمان تاخیر دارد بود.

وی اضافه کرد: با خدمات رسانی سری مسئولین مدیریت شهری به ویژه مدیرعامل شورای اسلامی شهر و شهردار، این برنامه هم اینک با حضور ۲۴ ساعته عوامل و پیمانکار به سود برداری رسیده است.

حسینی با اشاره به اینکه افتتاح رسمی ساختمان ظرف هفته جاری انجام می گیرد، ادامه داد: این سری با اعتباری برابر با ۹۲ میلیارد ریال، اجرا شده و از این پس شهروندان می توانند امور خود را از این محل پیگیری کنند.

به گفته حسینی، ساختمان سابق منطقه، در صورت صلاحدید و تایید مدیران، به یکی از کمیسیون های مرتبط به شهرداری اختصاص داده خواهد شد.

وی، با اشاره به اینکه عوامل اجرایی برنامه به روش سه شیفت عملیات احداث برنامه را ظرف مدت کوتاهی به انتهای رساندند، تصریح کرد: در زمانی نزدیک به ۱۵ روز عملیات اجرایی برابر با ۶ ماه در این برنامه انجام شد. این امر با لحاظ قرار دادن و رعایت همه استاندارد و اصول فنی تولید و ساز انجام گرفته است.

مدیر منطقه ۵ شهرداری کرج، ضمن تقدیر از همه شهروندان، مدیران و نیروهایی که برای این امر تلاش کردند، اضافه کرد: ساختمان تازه منطقه که بخصوص با پیگیری ساکنان، تاسیس شد نبش خیابان مصطفی خمینی بنا شده و با جدیت و دقت پاسخگوی درخواست ها و امور شهروندان و مراجعه کنندگان خواهد بود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات