کد خبر : 4922
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای استمرار دراجرای برنامه های عمرانی در کرج تحول آفرین بوده است بسته هستند
2 views بازدید

استمرار دراجرای برنامه های عمرانی در کرج تحول آفرین بوده است

ترکاشوند:استمرار در اجرای برنامه های عمرانی در کرج تحول آفرین بوده است شهردار کرج با اشاره به اینکه در دوره شورای چهارم، کرج به کارگاه عمرانی مبدل شد است، اظهار داشت: استمرار برنامه های عمرانی در کلانشهر کرج تحول آفرین بوده است. به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند در بازدید از آرامستان جامع البرز این نوشته را اطلاع […]

ترکاشوند:
استمرار در اجرای برنامه های عمرانی در کرج تحول آفرین بوده است

شهردار کرج با اشاره به اینکه در دوره شورای چهارم، کرج به کارگاه عمرانی مبدل شد است، اظهار داشت: استمرار برنامه های عمرانی در کلانشهر کرج تحول آفرین بوده است.

به نوشته خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، علی ترکاشوند در بازدید از آرامستان جامع البرز این نوشته را اطلاع داد و اضافه کرد: باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که انضباط کاری و مدیریت لحظه در اجرای برنامه های شهری بارز بوده و شهر را در آستانه پیشرفت قرار داده است.

وی با بیان اینکه در تمام عرصه های مدیریت شهری، عملیات عمرانی صورت گرفته است، به اعمال سازمان آرامستان ها در این بخش اشاره نمود و ادامه داد: احداث آرامستان جامعه البرز بخشی از این اعمال است که در دست اجرا می باشد.

این مسئول به علاوه از طرف دیگر از فرا استانی بودن آرامستان جامع استان سخن گفت و با اشاره به اینکه بهشت سکینه (س) تا چند سال آتی پر می شود،  اضافه کرد: این آرامستان نه تنها استان البرز را برای دفن اموات پوشش می دهد حتی میزبان اموات مردم استان تهران در شهرهای شهریار، ملارد و دیگر شهرهای اغماری خواهد بود.

شهردار کرج مساحت آرامستان بهشت علی (ع) را ۲۲۴ هکتار ذکر و با بیان اینکه زمین آرامستان در سال ۹۳ در دست سازمان آرامستان های شهرداری کرج قرار گرفته است، عنوان کرد: ساختمان اداری، ساختمان غسالخانه، زیرسازی و روکش آسفالت معابر، تکمیل سردرب و نصب تندیس اسماء متبرکه از نمونه اقداماتی بوده که سازمان آرامستان ها تا به این لحظه به مرحله اجرا درآورده است.

ترکاشوند از دیگر مزایای مقرر کرده شده در آرامستان بهشت علی به توجه به رفاه حال خانواده های بی بضاعت اشاره نمود و اظهار داشت: این امکان می باشد که خانواده های بی بضاعت قادر باشند با هزینه ای کم، اموات خود را دفن کنند.

این مسئول در قسمت پایانی سخنان خود با یادآوری شرایط سخت اقتصادی طی سال های واپسین، گفت: درایت شورای اسلامی شهر و عملکرد شهرداری در تمام عرصه های خدمت رسانش، به علاوه از طرف دیگر اتحاد میان شورا و شهرداری در معرفی خدمات، مدیریت شهری کرج را در اجرای برنامه های عمرانی و خدماتی موفق کرده است.


 

نازنین فرضی زاده

آرامستان بازدید شهردار شهرداری کرج فرمانداری استاندار

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات