کد خبر : 5243
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اشاعه فرهنگ ایمنیتنها با برگزاریمانور زلزله محقق نمی شود بسته هستند
15 views بازدید

اشاعه فرهنگ ایمنیتنها با برگزاریمانور زلزله محقق نمی شود

سارا دشتگرد:اشاعه فرهنگ ایمنی تنها با اجرا مانور زلزله محقق نمی شود مدیرعامل کمیسیون مرکز پژوهش ها و بررسی ها راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه سازمان حریق نشانی کرج با محدودیت قابلیت ها مواجه است، گفت: اشاعه فرهنگ ایمنی نیازمند اعمال بنیادی است و تنها اجرا مانور های زلزله در مدارس در این عرصه کافی نیست. به نوشته پایگاه […]

سارا دشتگرد:
اشاعه فرهنگ ایمنی تنها با اجرا مانور زلزله محقق نمی شود

مدیرعامل کمیسیون مرکز پژوهش ها و بررسی ها راهبردی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه سازمان حریق نشانی کرج با محدودیت قابلیت ها مواجه است، گفت: اشاعه فرهنگ ایمنی نیازمند اعمال بنیادی است و تنها اجرا مانور های زلزله در مدارس در این عرصه کافی نیست.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سارا دشتگرد، در نشست کمیسیون محیط زیست، ایمنی و سلامت با بیان اینکه کرج جزو اولین شهری است که خانم های حریق نشان دارد، اظهار داشت: کرج به لحاظ قابلیت ها حریق نشانی، با محدودیت مواجه است به طرز مثال این سازمان نیازمند ۸ بالا بر است در صورتی که تنها یک بالابر در این سازمان موجود است.
 
وی بر لزوم اشاعه فرهنگ ایمنی تاکید کرد و گفت: این مسئله نیازمند اجرای اعمال بنیادی است با اینحال در کمال تاسف تنها اقدامی که در این عرصه بیننده هستیم، اجرا مانور های زلزله است که این فارغ از همه چیز کافی نیست.

دشتگرد ادامه داد: موقعیت زیرساخت ها و معابر شهری نیز جهت امداد رسانی به وسیله حریق نشانان و دیگر نهاد های امداد رسان مخصوصا در حاشیه شهر خوب نیست که پیرامون این مسئله توصیه می شود با خرید عده ای املاک به وسیله شهرداری، ضمن عریض نمودن معابر، شهر را تکمیل امداد رسانی به موقع نماییم.
 
ایشان در انتهای اضافه کرد: توصیه می شود کلیه موارد مرتبط به آموزش شهروندان در عرصه ایمنی به کمیسیون فرهنگی ارجاع و در این کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد و برای اطلاع رسانی و اشاعه فرهنگ ایمنی موضوعاتی مصوب و در دست شهروندان قرار گیرد. 

زهرا قاسمي

مانور زلزله اشاعه فرهنگ ایمنی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات