کد خبر : 4757
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۶:۰۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اطلاع رسانی شفاف از عملکرد دولت ضرورت دارد/ روابط عمومی ها پل ارتباطی مدیران و مردم هستند بسته هستند
22 views بازدید

اطلاع رسانی شفاف از عملکرد دولت ضرورت دارد/ روابط عمومی ها پل ارتباطی مدیران و مردم هستند

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، علی اندرزگو در نشستی با مدیران روابط عمومی ابزار های اجرایی و خدماتی استان که بعد از ظهر سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد با تاکید بر لزوم انعکاس صحیح و شفاف عملکرد ابزار ها اضافه کرد: اعمال دولت با اطلاع رسانی دقیق روابط عمومی ها در […]

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، علی اندرزگو در نشستی با مدیران روابط عمومی ابزار های اجرایی و خدماتی استان که بعد از ظهر سه شنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد با تاکید بر لزوم انعکاس صحیح و شفاف عملکرد ابزار ها اضافه کرد: اعمال دولت با اطلاع رسانی دقیق روابط عمومی ها در جامعه تجلی پیدا می کند.
وی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم که به نحوی وظیفه روابط عمومی ها را تشریح می کند ادامه داد: در این آیات گفته شده که صبر پیشه کنید و رابطه خود را به روش مستمر در بین قوم پیگیری کنید.
اندرزگو گفت: در شرایط حال حاضر علی رغم قابلیت ها محدود توقعات بسیاری از روابط عمومی ها می باشد بدین خاطر ابتکار رفتار پیرامون این مسئله با استناد به بضاعت ابزار ها ضرورت دارد.
وی اضافه کرد: روابط عمومی پل مستحکمی بین مدیران و مردم است از این جهت مدیران این بخش باید با وقوف به این امر درمقایسه با انعکاس معضلات و مشکلات جامعه به مدیران اقدام کنند.
مشاور استاندار البرز با بیان لزوم آشنایی مدیران روابط عمومی به جای و وظایف خود اضافه کرد: باید تدابیری اتخاذ شود که رابطه دوسویه ادارات و ابزار ها با مردم و مدیران برقرار شود.
وی گفت: ملاقات های عمومی با مدیران تاثیر بسزایی در پیشبرد امور خواهد داشت بدین خاطر این امیدواری می باشد چنین امری مثل استانداری البرز در تمامی ابزار ها طی زمانبندی واضح اعمال شود.
اندرزگو اضافه کرد: مردم با این وجود نعمت مدیران هستند بدین جهت باید معلومات، برنامه ها و اعمال صورت گرفته در ابزار ها به روش شفاف برای آنها تبیین شود مگر اینکه منع قانونی داشته باشد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات