کد خبر : 3497
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اعزام بیش از ۱۲۰ نیروی شهرداری کر ج به اردوی راهیان نور بسته هستند
85 views بازدید

اعزام بیش از ۱۲۰ نیروی شهرداری کر ج به اردوی راهیان نور

صبح فردا انجام می شود؛اعزام بیش از ۱۲۰ نیروی شهرداری کر ج به اردوی راهیان نور فرمانده عرصه ۸ بسیج شهرداری کرج از اعزام بیش از ۱۲۰ نفر از پرسنل این ابزار به اردوی فرهنگی راهیان نور اطلاع داد. سرهنگ غلام قربانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و بیان داشت: اجرا اردوی راهیان نور […]

صبح فردا انجام می شود؛
اعزام بیش از ۱۲۰ نیروی شهرداری کر ج به اردوی راهیان نور

فرمانده عرصه ۸ بسیج شهرداری کرج از اعزام بیش از ۱۲۰ نفر از پرسنل این ابزار به اردوی فرهنگی راهیان نور اطلاع داد.

سرهنگ غلام قربانی در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و بیان داشت: اجرا اردوی راهیان نور یکی از اصلی ترین اعمال در راستای ترویج و پیشرفت فرهنگ ایثارگری و شهادت می باشد که بخصوص در سال های واپسین رونق بسیاری گرفته است.

قربانی، با اشاره به اینکه بخصوص اعزام نیروها و پرسنل اداری به این اردو از ارزش بسزایی دارا است، اضافه کرد: ارتقای روحیه ایثار و اخلاق که به اجرای بهتر امور و تکریم ارباب رجوع در ادارات خواهد انجامید، از بهترین تولیدات این سفر زیارتی و سیاحتی به شمار می آید.

به گفته این مسئول، شهرداری کرج نیز طی سال های واپسین با اعزام گروه های مختلف به جاهای جنگی و عملیاتی، کوشیده است در مسیر تعالی روحیه و نگرش نیروها حرکت نماید.

وی گفت: بر همین اساس اعزام نیروهای این ابزار به جاهای جنگی جنوب و غرب کشور روز آتی ساعت ۶:۳۰ صبح، از مقابل در شهرداری کرج انجام می شود و ضمن آن بیش از ۱۲۰ نفر از نیروها برای کمپانی در این جاهای اعزام می شوند.

قربانی، عده ای از مناطقی که در جریان این اردو مورد بازدید قرار خواهد گرفت را نیز عنوان کرد و اضافه کرد: جاهای عملیاتی فکه، شرهانی و قصر شیرین در این بازدید، مورد رصد حاضران قرار خواهد گرفت.

این مسئول، یکی از بخش های ویژه سفر ذکر شده را حضور در یادواره سالانه شهید اسکندرلو ذکر کرد.

قربانی بیان داشت: این اردو از جانب عرصه ۸ بسیج حضرت سیدالشهدا(ع) شهرداری کرج با اعزام سه ابزار اتوبوس و با هم کاری سپاه امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود.

عادله سادات ارشادی

بسیج شهرداری کرج راهیان نور فرهنگ

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات