کد خبر : 4274
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اعمال تمهدیدات ترافیکی در شب‌های قدر استقرار ١٠٠ نفر نیروی پیاده بسته هستند
12 views بازدید

اعمال تمهدیدات ترافیکی در شب‌های قدر استقرار ١٠٠ نفر نیروی پیاده

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ همایون شریفی از اجرای تمهیدات ترافیکی البرز در شب های قدر اطلاع داد و اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی البرز تمهیدات ترافیکی مخصوصی را برای شب های قدر مقرر کرده است. وی با تاکید بر اینکه این دسته از اعمال برای رفاه و آرامش بیشتر مردم و روزه داران که در مساجد و هیئت ها به […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، سرهنگ همایون شریفی از اجرای تمهیدات ترافیکی البرز در شب های قدر اطلاع داد و اظهار کرد: پلیس راهنمایی و رانندگی البرز تمهیدات ترافیکی مخصوصی را برای شب های قدر مقرر کرده است.

وی با تاکید بر اینکه این دسته از اعمال برای رفاه و آرامش بیشتر مردم و روزه داران که در مساجد و هیئت ها به سر خواهند برد تدارک بنمایش درآمده است، اضافه کرد: اکیپ هایی چون پاس های پیاده، پاس های موتوری وخودرویی در مقابل امامزاده ها، حسینه ها، مساجد و تکایا مستقر می شوند.

شریفی گفت: به منظور رفتار درآمدن به هر میزان بهتر مراسم شب های قدر ۴۵۵ تیم وسیله نقلیه ای، ۱۲تیم موتورسوار و ۱۰۰ نفر پاس پیاده فعالیت خواهند داشت.

مدیرعامل پلیس راهنمایی و رانندگی البرز در خاتمه با اشاره به رفتار درآمدن برنامه های ویژه ترافیکی از ابتدای ماه مبارک رمضان، گفت: با متخلفان در این عرصه در حیطه قانون برخورد خواهد شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات