کد خبر : 6347
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۸:۲۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اعمال جاهای دهگانه شهرداری کرج در اجرای برنامه افزایش و نگهداشت شهری منطقه ۴ بسته هستند
11 views بازدید

اعمال جاهای دهگانه شهرداری کرج در اجرای برنامه افزایش و نگهداشت شهری منطقه ۴

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیر حسین کاظمینی گفت: با هم کاری دیگر جاهای شهرداری کرج در عرصه عمرانی اعمال گسترده ای در این منطقه به انجام رسیده است که عملیات لکه گیری و روکش آسفالت سه هزار و ۳۰۰ مترمربع از معابر با بهره برداری از ۵۱۸ تن آسفالت از نمونه آنها است. وی گفت: در این منطقه در عرصه خدمات شهری […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، امیر حسین کاظمینی گفت: با هم کاری دیگر جاهای شهرداری کرج در عرصه عمرانی اعمال گسترده ای در این منطقه به انجام رسیده است که عملیات لکه گیری و روکش آسفالت سه هزار و ۳۰۰ مترمربع از معابر با بهره برداری از ۵۱۸ تن آسفالت از نمونه آنها است.

وی گفت: در این منطقه در عرصه خدمات شهری نیز اعمال مطلوبی در سطح منطقه اجرایی شده است که رفت و روب معابر به متراژ ۴۸۰ مترمربع و تجمیع ۳۵۰ تن زباله و نخاله به علاوه از طرف دیگر شستشوی دو هزارمتر از جداول سطح منطقه از اصلی ترین آنها بشمار می آید.

این مسئول پیشتر از شستشوی مخازن مکانیزه به تعداد ۱۰۰ عدد و رنگ آمیزی ۵۰۰ مترمربع از جداره های سطح شهر به علاوه از طرف دیگر دو هزار متر طول رنگ آمیزی جداول سطح منطقه به وسیله جاهای تحت پوشش شهرداری کرج اطلاع داد.

کاظمینی، کاشت ۳۰۲ اصله نهال و ۶۰ مترمربع گل و گیاه به علاوه از طرف دیگر  ۷۰۰ مترمربع کندوکوب و ایجاد هزار و ۱۰۰ اصله آبخور در سطح منطقه را جزء مهمترین اعمال عرصه محیط سبز جاهای در اجرای برنامه ذکر شده عنوان کرد.

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج گفت: تجمیع ۳۸۰ بنر و تابلوی غیر مجاز وحذف ۶۰ مورد زوائد شهری در این منطقه طی اجرای برنامه نگهداشت منطقه صورت گرفته است.

وی به علاوه از طرف دیگر اعمال ترافیکی منطقه را تجمیع دو عدد تابلوی انتظامی معیوب، نصب ۸۶ عدد تابلوی انتظامی تازه طی اجرای برنامه افزایش نگهداشت منطقه ۴ شهرداری کرج عنوان کرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات