کد خبر : 5034
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱:۰۳
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اعمال جمعی با کمک و تعامل مدیران ارشد استانی به نتیجا رسیده است بسته هستند
4 views بازدید

اعمال جمعی با کمک و تعامل مدیران ارشد استانی به نتیجا رسیده است

در کرج؛اعمال جمعی با کمک و تعامل مدیران ارشد استانی به نتیجا رسیده است در جریان اجرا تازه ترین نشست رسمی شورای شهر کرج علی ترکاشوند شهردار این کلانشهر ضمن تقدیر و تشکر از مدیران محشر مقام استان البرز گفت: کار های جمعی و با کمک تعامل مدیران ارشد استان در این چند سال به نتیجا رسیده است. به نوشته پایگاه خبری […]

در کرج؛
اعمال جمعی با کمک و تعامل مدیران ارشد استانی به نتیجا رسیده است

در جریان اجرا تازه ترین نشست رسمی شورای شهر کرج علی ترکاشوند شهردار این کلانشهر ضمن تقدیر و تشکر از مدیران محشر مقام استان البرز گفت: کار های جمعی و با کمک تعامل مدیران ارشد استان در این چند سال به نتیجا رسیده است.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج علی ترکاشوند با اشاره به اینکه در چهار سال قبلی معضلات و تاسیسات شهری با کمک مدیران استان برطرف شده است، گفت: در بحث عرصه خدمات شهری تعاملات خوبی را از مدیران استان دریافت کرده ایم که جا دارد از زحمات نماینده با این وجود فقیه در استان البرز و رهنمودهای ایشان در این چهار سال فعالیت کمال تشکر را داشته باشم.
 
وی با تشکر از اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و فعالیت مدیریت شهری کرج در چند سال واپسین اضافه کرد: اعمال انجام شده در دوره چهارم و در راستای خدمت به مردم بسیار برتر از دوره های قبل است.
 
ترکاشوند ادامه داد: در بحث پرداخت هزینه های جاری، کارهای بزرگی با مدیریت هزینه ها انجام شد و با جسارت و شجاعت شورای اسلامی شهر کرج در دوره چهارم در شرایطی که رکود اقتصادی بر کسی پوشیده نیست کارهای خوبِ ماندگار و ضروری در شهر کرج انجام شد.
 
وی اشاره نمود: با ادامه بلوار ماهان و تکمیل آن دوره چهارم فعالیت شورای اسلامی شهر کرج، ستون فقرات تازه در شهر ممکن شده است که نقش موثری در کاهش ترافیک این کلانشهر داشته است .
 
شهرداری کرج پیشتر به برنامه جنگل کاری شمال باغستان و دهکده تفریحی- گردشگری کرج اشاره نمود و گفت: این برنامه گوشه ای از فعالیت های چهارساله در عرصه محیط سبز است.
 
وی ‌با آرزوی سلامتی و سرافرازی برای عضو های شورای دوره چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر کرج اضافه کرد: رای مردم نزد منتخبین آنها به امانت است و امید می رود در دوره پنجم هم شبیه دوره چهارم به خوبی از این آرا نگهداری شود.

رویا منیری

کار های جمعی تعامل مدیران ارشد شهردار کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات