کد خبر : 4722
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۲۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اعمال سازمان آرامستان های کرج از جانب کولیوند بررسی شد بسته هستند
1 views بازدید

اعمال سازمان آرامستان های کرج از جانب کولیوند بررسی شد

به نوشته اخبار البرزبه نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدجواد کولیوند در این بازدید، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد سازمان آرامستان ها، از اعمال واپسین مدیرعامل این سازمان در خصوص ارج نهادن به مقام پرسنل، تلاش برای ارتقاء روحیه آنان و گسترش سطح خدمت رسانی تقدیر کرد. زباله سوز، حسینیه ها، استخر، محل  تصفیه آب غسال خانه، محیط سبز و … از […]


به نوشته اخبار البرزبه نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدجواد کولیوند در این بازدید، ضمن مثبت ارزیابی کردن عملکرد سازمان آرامستان ها، از اعمال واپسین مدیرعامل این سازمان در خصوص ارج نهادن به مقام پرسنل، تلاش برای ارتقاء روحیه آنان و گسترش سطح خدمت رسانی تقدیر کرد.

زباله سوز، حسینیه ها، استخر، محل  تصفیه آب غسال خانه، محیط سبز و … از نمونه محل هایی بود که به وسیله نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی مورد بازدید قرار گرفت.

پیشتر این بازدید، مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری کرج عملکرد این سازمان طی سال جاری را تشریح کرد.

محمد یساولی به علاوه از طرف دیگر از اعمال در حال انجام سازمان، مانند احداث آرامستان جامع البرز سخن گفت و اضافه کرد: سازمان آرامستان های شهرداری کرج سعی دارد تا رضایت حداکثری شهروندان و مراجعان اهل قبور را بدست آورد و این مهم از دغدغه های اصلی مدیریت شهری به حساب می آید.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات