کد خبر : 5001
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۷:۳۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اعمال نظارت ویژه و مستمر بر مارکت روزهای کرج بسته هستند
15 views بازدید

اعمال نظارت ویژه و مستمر بر مارکت روزهای کرج

بهروز ورمهمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: هم اینک بیش از ۲۰ مارکت روز در کرج اکتیو است که با استناد به تمهیدات برنامه ریزی شده و به منظور ارتقاء خدمات رسانی، هر روزه تحت نظارت و بازرسی ناظران قرار می گیرند. این مسئول خاطر نشان کرد: بازارهای روز با استناد به نیاز روزافزون شهروندان و با نیت دسترسی راحت […]

بهروز ورمهمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج گفت: هم اینک بیش از ۲۰ مارکت روز در کرج اکتیو است که با استناد به تمهیدات برنامه ریزی شده و به منظور ارتقاء خدمات رسانی، هر روزه تحت نظارت و بازرسی ناظران قرار می گیرند.

این مسئول خاطر نشان کرد: بازارهای روز با استناد به نیاز روزافزون شهروندان و با نیت دسترسی راحت جهت خرید مایحتاج عمومی روزمره در نقاط مخنتلف شهر بوجود آمده اند.

وی، معرفی تولیدات با کیفیت مطلوب را از اولویت های مهم سازمان میادین میوه و تره بار ذکر کرد و اضافه کرد: با استناد به نرخ گذاری در سازمان میادین دو نوع نرخ برای اجناس قابل معرفی در این بازارها تعیین شده است و فروشندگان نیز ملزم به رعایت این نرخ های مصوب هستند.

این مسئول کیفیت تولیدات به لحظه معرفی به خریداران را مهم ارزیابی و گفت: رسیدگی و پیگیری به این مسئله نیازی دوردستی ناپذیر است که به وسیله بازرسان و نظارتهای آنها به شکل جدی انجام می گیرد.

ورمهمدی ادامه داد: در صورت عدم پاسخگویی به موقع ناظران مشکلات و مسائل شهروندان در خصوص خرید کالای بدون کیفیت به وسیله عرصه بازرسی، روابط عمومی به علاوه از طرف دیگر معاونت اجرایی سازمان میادین میوه و تره بار بررسی می شود.

این مسئول استقرار ناظرین در بازارهای روز کرج به علاوه از طرف دیگر نظارت های هر روزه مستمر از این مراکز فروش را از نمونه روشهای کاربردی خوب به منظور جلوگیری از تخلفات ممکن عنوان کرد.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار کرج با اشاره به نصب تابلو در مارکت های روز با عنوان ” حقوق شهروندی ” اظهارداشت: این تابلو ها با نیت آگاهی بخشی به شهروندان در خصوص حقوق شهروندی نصب شده است.

وی با بیان اینکه نظارت دراین بازارها به شکل مستمر انجام می شود، گفت: درصورت عدم رسیدگی ناظرین به مسائل و مشکلات ممکن، شهروندان می توانند با شماره تلفن ۲۵۴۴۵۴۲ سازمان میادین میوه و تره بار رابطه بگیرند و به بیان سخت بپردازند.

مدیرعامل سازمان میادین میوه و تره بار شهرداری کرج تاکید کرد: مسائل مطرح شده از جانب شهروندان به روش جدی به وسیله مدیران ذیربط پیگیری می شود.

 این مسئول ادامه داد: موضوعات مطرح شده در کمیته انضباطی مطرح می شود و بالاخره نیز با سود برداران متخلف به طرز جدی برخورد می شود.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات