کد خبر : 4927
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای افزایش شبکه جهانی وب اشیا در جهان بسته هستند
24 views بازدید

افزایش شبکه جهانی وب اشیا در جهان

افزایش شبکه جهانی وب اشیا در جهان از سال ۲۰۰۴ که مسئله‌ای به اسم شبکه جهانی وب اشیا (IoT) در گوگل ترندز پدیدار شد، تا به این لحظه این تکنولوژی تفاوت بسیاری را بیننده بوده است پایگاه خبری مدیریت شهری کرج – مجله شهروندی: از سال ۲۰۰۴ که مسئله‌ای به اسم شبکه جهانی وب اشیا (IoT) در گوگل ترندز پدیدار شد، تا […]


افزایش شبکه جهانی وب اشیا در جهان

از سال ۲۰۰۴ که مسئله‌ای به اسم شبکه جهانی وب اشیا (IoT) در گوگل ترندز پدیدار شد، تا به این لحظه این تکنولوژی تفاوت بسیاری را بیننده بوده است

پایگاه خبری مدیریت شهری کرج – مجله شهروندی: از سال ۲۰۰۴ که مسئله‌ای به اسم شبکه جهانی وب اشیا (IoT) در گوگل ترندز پدیدار شد، تا به این لحظه این تکنولوژی تفاوت بسیاری را بیننده بوده است و امروزه می‌توان از آن به نوعی یکی از اتفاقات اصلی محافل تکنولوژی معلومات در کشورهای مختلف جهان اسم برد. ولی باید گفت، محاسبه نشان می‌دهد که این مسئله در آمریکا و کانادا از شدت بیشتری دارا بوده است.

با استناد به بررسی ها IAB هم اینک دو سوم آمریکایی‌ها در منازل خود از ابزار‌های وصل به شبکه جهانی وب استفاده می‌کنند. با استناد به این خبر، در آمریکا ۲۸۸۸ کسب‌وکار با داشتن ۳۴۲ هزار پرسنل، در عرصه شبکه جهانی وب اشیا سرگرم فعالیت هستند. این تولیدکننده‌ها ۱۲۵ میلیون دلار سرمایه به دست آورده‌اند و سود آنها نیز بیش از ۶۱۰میلیارد دلار است. تعداد این تولیدکننده‌ها در کانادا به ۱۴۰ مورد می‌رسد.

بخش عمده فعالیت‌های این مراکز به عرصه‌های «هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی، بهداشت و درمان، خانه‌های هوشمند و امنیت معلومات منحصر است. براساس این خبر، سازمان‌ها برای حفظ معلومات و جلوگیری از مساله‌های ایمنی در IoT، تا اینجای کار حدود ۱/ ۷ میلیارد دلار هزینه کرده‌اند. به احتمال قریب به یقین، در آتی این روند با شدت ادامه خواهد داشت.

محسن راعی

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات