کد خبر : 2455
تاریخ انتشار : جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۲
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای قتل خواهر با شلیک ۴ گلوله در کرج بسته هستند
15 views بازدید

قتل خواهر با شلیک ۴ گلوله در کرج

به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته شرق ؛ خبر قتل دختر جوانی در فردیس کرج ۲۱ دی‌ماه امسال به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد. با حضور مأموران در محل وقوع قتل معلوم شد مقتول دختر ۲۶ساله‌ای است که با اصابت چهار گلوله به قتل رسیده است. در بررسی ها تکمیلی، مأموران سر وقت مادر مقتول رفتند که وی […]


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته شرق ؛ خبر قتل دختر جوانی در فردیس کرج ۲۱ دی‌ماه امسال به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد. با حضور مأموران در محل وقوع قتل معلوم شد مقتول دختر ۲۶ساله‌ای است که با اصابت چهار گلوله به قتل رسیده است.

در بررسی ها تکمیلی، مأموران سر وقت مادر مقتول رفتند که وی مدعی شد پسر ۲۸ساله‌ ایشان، مرتکب قتل خواهرش شده است؛ به علاوه از طرف دیگر معلوم شد متهم دخترخاله‌اش را نیز مجروح کرده با اینحال دختر جوان بعد از انتقال به بیمارستان زنده مانده است. مادر مقتول پیشتر اظهاراتش به مأموران گفت: ساعتی قبل پسرم بعد از ورود به خانه، با دیدن دخترخاله‌اش عصبانی شد و با خواهرش درگیری پیدا کرد، من توانستم پسرم را برای لحظاتی آرام کنم با اینحال وی از نو با اسلحه کلاشنیکف وارد خانه شد و بعد از شلیک به سمت خواهر و دخترخاله‌اش فرار کرد. کارآگاهان با استناد به اظهارات مادر مقتول، دستگیری متهم این پرونده را در مسیر پیش روی قرار دادند تا اینکه آنها صبح دو روز قبلی در حوالی میدان فلسطین تهران موفق به دستگیری عامل این جنایت شدند.

با انتقال متهم ۲۸ساله این پرونده به دادسرای امور جنایی تهران، ایشان در مقابل سجاد منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران لب به اقرار گشود و پیرامون انگیزه قتل خواهرش به بازپرس گفت: دخترخاله من در شهر شهرت خوبی نداشت و من نیز دوست نداشتم وی با خانواده ما علي الخصوص خواهرم رفت‌وآمد داشته باشد، روز وقوع قتل نیز بعد از اینکه متوجه حضور دخترخاله‌ام در منزلمان شدم، سریع خود را به آنجا رساندم؛ زمانی‌که به آنجا رسیدم، به دلیل مصرف مشروبات الکلی حالت طبیعی نداشتم و با اسلحه‌ای که همراهم بود، بازی می‌کردم که در یک لحظه تیری به سمت خواهرم شلیک شد، بعد از آن نیز چون به اعصابم چیره نبودم چند تیر دیگر به سمت خواهر و دخترخاله‌ام شلیک کردم و بعد از این مسئله نیز به‌سرعت متواری شدم. با اقرار متهم این پرونده به قتل خواهرش و با استناد به اینکه قتل در فردیس کرج به وقوع پیوسته بود، پرونده متهم جوان با دستور سجاد منافی‌آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران به استان البرز ارجاع داده شد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات