کد خبر : 2708
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۳:۵۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای مسابقات کشوری کاراته با کسب مقام قهرمانی البرز پایان یافت بسته هستند
29 views بازدید

مسابقات کشوری کاراته با کسب مقام قهرمانی البرز پایان یافت

البرزی مقام اول مسابقات کشوری کاراته را کسب کرد سایتهای اینترنتی : مدیرعامل اداره ورزش و جوانان نظرآباد از کسب مقام اول مسابقات قهرمانی کاراته کشوری به وسیله کاراته کاهای این شهرستان بعنوان منتخبان البرز اطلاع داد.    به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ایرنا ؛ جواد روستاکاری اضافه کرد: این دوره از مسابقات کشوری انتهای هفته قبلی با […]

البرزی مقام اول مسابقات کشوری کاراته را کسب کرد سایتهای اینترنتی : مدیرعامل اداره ورزش و جوانان نظرآباد از کسب مقام اول مسابقات قهرمانی کاراته کشوری به وسیله کاراته کاهای این شهرستان بعنوان منتخبان البرز اطلاع داد.   


به نوشته پایگاه اطلاع رسانی سایتهای اینترنتی با استناد به گفته ایرنا ؛ جواد روستاکاری اضافه کرد: این دوره از مسابقات کشوری انتهای هفته قبلی با حضور کاراته کاران از استان های مختلف در سالن ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شد که تیم های البرز، مازندران و همدان به ترتیب حائز مقام اول تا سوم شدند. وی اظهار کرد: این دوره از مسابقات قهرمانی در رده سنی نوجوانان ، جوانان ، امید و بزرگسالان برگزار شد که تیم کاراته کاهای نظرآباد که تیم منتخب البرز بود در سکوی اول ایستاد.

وی با اشاره به اینکه سطح مسابقات قهرمانی کاراته کشور بالا بود باید در اینجا این خبر خوب را به شما بگوییم که کاراته کاهای نظرآبادی به دلیل مهارت علمی ، فنی و تکنیکی توانستند در هر رده سنی مقام برتر را ازآن تیم البرز کنند. وی از مصطفی کیا حیرتی ، جواد قوامی ، میثم زندی ، میلاد عطایی و سیاوش رحیمی در رده بزرگسالان و شهریار صادقی ، رامین قرا گوزلو،ابوالفضل آقایی، عرفان محمدی در تیم امید برای البرز درخشیدند.

روستا کاری ادامه داد: در کاتا نیز مهر زاد امراه زاده ، شایان امراه زاده و محمد رضا کشاورز و در کومیته نوجوانان حمید رضا عزیزی ، محمد رضا کشاورزی و محمد امین نصرتی افتخار افرینی کردند. وی گفت: در رده کمربند مشکی نوجوانان شایان امراه زاده ، مهرزاد امراه زاده و عرفان محمدی و در رده کمربند پایین مشکی هم وحید حسین لو ، امیر حسین سید علیخانی و حبیب مراد زاده در درخشش تیم البرز بر سکوی مقام اول سهیم بودند. شهرستان نظرآباد حاوی ۶ هزار و ۵۰۰ ورزشکار ساماندهی شده است.

      

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات