کد خبر : 4451
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای البرز منتظر تحقق وعده دولت در خصوص تعطیلی روزهای پنج شنبه است بسته هستند
16 views بازدید

البرز منتظر تحقق وعده دولت در خصوص تعطیلی روزهای پنج شنبه است

دادگو:البرز منتظر تحقق وعده دولت در خصوص تعطیلی روزهای پنج شنبه است مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج گفت: البرز منتظر تحقق وعده دولت در خصوص تعطیلی روزهای پنج شنبه است و امیدواریم که نماینده محشر دولت در استان از اختیارات ویژه خود برخوردار شود. محمود دادگو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ادامه داد: دولت یازدهم به نسبت دولتهای […]

دادگو:
البرز منتظر تحقق وعده دولت در خصوص تعطیلی روزهای پنج شنبه است

مدیرعامل شورای اسلامی شهر کرج گفت: البرز منتظر تحقق وعده دولت در خصوص تعطیلی روزهای پنج شنبه است و امیدواریم که نماینده محشر دولت در استان از اختیارات ویژه خود برخوردار شود.

محمود دادگو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج ادامه داد: دولت یازدهم به نسبت دولتهای قبلی بیشترین شعار و بیان را در خصوص صیانت از حقوق شهروندی مطرح کرده است و جا دارد که به مطالبه جدی افکار عمومی در خصوص تصویب تعطیلات انتهای هفته جواب مثبت بگوید، چرا که بی توجهی به این مسئله بی اعتمادی طبقات مختلف جامعه را بهمراه خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه مشکلات خُرد و کلان فرهنگی و اجتماعی در استان مشاهده می شود که پیرامون این مسئله موقعیت کلانشهر کرج وخیم تر گزارش می شود، اظهار کرد: حقیقت این است که ارتباطات خانوادگی تحت الشعاع ماهواره و محیط مجازی قرار گرفته و روز به روز بر مشکلات فرهنگی اضافه می شود و باید به سمتی حرکت کنیم که رابطه عاطفی والدین و فرزندان بیش از قبل تقویت و استوارتر شود.

 

این مسئول شهری اضافه کرد: باید پذیرفت که نگاه به انسان نباید ماشین گونه باشد و اینکه مردم را در طول هفته برای مقاصد اقتصادی و تجاری به کار گیریم و فرصت ضروری را برای رسیدگی به نیازهای عاطفی و روحی و روانی در دست ایشان قرار ندهیم و آنها را از حضور بیشتر و مهربان تر در کانون خانوادگی محروم نماییم، دردی از مشکلات دوا نمی شود و حتی میزان سود وری سازمانی را نیز تحت الشعاع قرار می دهد.

 

 

مرتضی اکبری

محمود دادگو شورای شهر کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات