کد خبر : 6233
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای امحای حیوانات موذی و سگ های بدون صاحب در منطقه ۴ کرج انجام شد بسته هستند
18 views بازدید

امحای حیوانات موذی و سگ های بدون صاحب در منطقه ۴ کرج انجام شد

عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: ۲۳ قلاده سگ بدون صاحب در برنامه گفته شده از سطح منطقه ۴ تجمیع شد. وی اضافه کرد: از دیگر اعمال سازمان می توان به توزیع ۲۰۰ عدد بروشور به منظور مدیریت پسماندهای خانگی و حفاظت از محیط زیست و نصب ۱۲ بنر اطلاع رسانی در این […]

عباس سعیدی کیا در گفتگو با پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این خبر را اطلاع داد و گفت: ۲۳ قلاده سگ بدون صاحب در برنامه گفته شده از سطح منطقه ۴ تجمیع شد.

وی اضافه کرد: از دیگر اعمال سازمان می توان به توزیع ۲۰۰ عدد بروشور به منظور مدیریت پسماندهای خانگی و حفاظت از محیط زیست و نصب ۱۲ بنر اطلاع رسانی در این خصوص اشاره  کرد.

این مسئول با اشاره به ادغام سازمان های مدیریت پسماند و خدمات موتوری شهرداری کرج عنوان کرد: ناوگان موتوری نیز در این برنامه فعالیت کردند.

وی اضافه کرد: با استناد به مانور عملیات زمستانی که قبل از برنامه افزایش نگهداشت اجرا شد، تمام ماشین آلاتی که در مانور کمپانی کرده بودند بعد از اتمام این عملیات برای اجرای برنامه افزایش نگهداشت شهر به سطح منطقه ۴ اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج در انتهای تعداد خودروهای اکتیو در برنامه گفته شده را ۵۲ ابزار ذکر و عنوان کرد: این خودروها از موتورپولهای جاهای و سازمان به محل اجرای برنامه اعزام شدند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات