کد خبر : 5097
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای امکان صدور دسته چک در پیشخوان های شهرنت بانک شهر میسر شد بسته هستند
15 views بازدید

امکان صدور دسته چک در پیشخوان های شهرنت بانک شهر میسر شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، غلامحسین تابشفر با تاکید براینکه گسترش خدمات بانکی در پیشخوانهای شهرنت در سالجاری به روش جدی دنبال خواهد شد، گفت: هم اینک خریداران بانک شهر قادر اند با حضور در پیشخوانهای شهرنت، ضمن وصول چکهای این بانک در هر لحظه از شبانه روز، درخواست صدور دسته چک را نیز معرفی دهند. معاون برنامه ریزی، پیشرفت شهری و تکنولوژی […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، غلامحسین تابشفر با تاکید براینکه گسترش خدمات بانکی در پیشخوانهای شهرنت در سالجاری به روش جدی دنبال خواهد شد، گفت: هم اینک خریداران بانک شهر قادر اند با حضور در پیشخوانهای شهرنت، ضمن وصول چکهای این بانک در هر لحظه از شبانه روز، درخواست صدور دسته چک را نیز معرفی دهند.

معاون برنامه ریزی، پیشرفت شهری و تکنولوژی معلومات بانک شهر در خصوص پذیرش چک در پیشخوان های شهرنت، گفت: بعد از مراجعه خریداران به خودبانکها و احراز هویت، رابطه تصویری با شعبه مجازی برقرار می شود، چک اسکن شده و در شعبه مجازی پردازش می شود؛ بعد از انجام کنترل ها، پول به حساب فردی که در نزد بانک شهر حساب دارد، واریز می گردد و این عملیات همراه با ارسال پیامک به خریدار اطلاع رسانی و رسید نیز معرفی می شود.

وی اضافه کرد: خریداران بانک شهر می توانند با مراجعه به پیشخوان های شهرنت در تمامی کشور، حساب جاری خود را افتتاح کنند و درخواست دسته چک نیز بدهند.

تابشفر با تاکید براینکه این خدمت تازه بانک شهر در چارچوب قانون های و مقررات بانک مرکزی به خریداران معرفی می شود، ادامه داد: تحویل دسته چک به خریدار حاوی سابقه چک برگشتی، بدهی غیر جاری و یا مشمولین مسئله ماده ۷ قانون صدور چک، ممنوع است.

این مسئول گفت: نحوه شناسایی متقاضی افتتاح حساب جاری نیز مطابق با مفاد قانون، آیین نامه و دستورالعمل های مبارزه با پولشویی به وسیله شعبه مجازی صورت می گیرد.

معاون برنامه ریزی، پیشرفت شهری و تکنولوژی معلومات بانک شهر با تاکید بر اینکه تلاش تمامی کارکنان و مدیران بانک شهر، معرفی شایسته ترین خدمات بانکداری الکترونیک به شهروندان تمامی کشور است،گفت: مطابق با نیت گذاری صورت گرفته، تا انتهای سال جاری اکثر خدمات فیزیکی شعب از روش پیشخوان های شهرنت انجام می شود.

این مسئول اضافه کرد: از نمونه اصلی ترین خدماتی که می تواند در شکل شهرنت ها انجام شود، می توان به افتتاح حساب جاری، صدور دسته چک و تحویل آن، افتتاح سپرده بلندمدت و … اشاره نمود.

وی با اشاره به اینکه از سال ۱۳۹۳ تا اینجای کار، حتی یک واحد بانکی هم به محاسبه شعب فیزیکی بانک شهر اضافه نشده است، یادآور شد: با استناد به اتخاذ نگاه حرکت به سوی بانکداری الکترونیکی، با استناد به برنامه ریزی های انجام شده، درصدد ارتقاء بیشتر خدمات بانکی از روش پیشخوانهای شهرنتها هستیم.

تابشفر در انتهای خاطر نشان کرد: در زمانی نه چندان دور شهروندان می توانند از روش پیشخوان های شهرنت ابزار کارتخوان دریافت کنند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات