کد خبر : 5582
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای انتصابات تازه در شهرداری کرج بسته هستند
26 views بازدید

انتصابات تازه در شهرداری کرج

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در  این نشست دکتر نصیری شهردار این کلانشهر سید جواد حسینی را با اسم سرپرست منطقه ۵، کاظم تفته سرپرست منطقه ۶ و علی اصغر صلواتی را در سمت سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی منصوب کرد. دکتر نصیری به علاوه از طرف دیگر از زحمات عباس کمالی روستا و علی اصغر همتی در سمت پیشین خود قدردانی […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، در  این نشست دکتر نصیری شهردار این کلانشهر سید جواد حسینی را با اسم سرپرست منطقه ۵، کاظم تفته سرپرست منطقه ۶ و علی اصغر صلواتی را در سمت سرپرست سازمان حمل و نقل ریلی منصوب کرد. دکتر نصیری به علاوه از طرف دیگر از زحمات عباس کمالی روستا و علی اصغر همتی در سمت پیشین خود قدردانی و برای آنها آرزوی موفقیت روزافزون کرد.

دکتر نصیری پیشتر با تاکید بر اینکه مددسراهای کرج باید تا ۱۵ آبان ماه فعالیت خود را شروع و معاونت خدمات شهر و معاونت فرهنگی اجتماعی و ورزشی این ابزار قابلیت ها و شرایط ضروری را برای سود برداری به هر میزان سریعتر آنها ممکن کنند، گفت: اجرا مددسرای شاه عباسی ویژه بانوان و شروع به کار این فضای برای در راه ماندگان در محل پارک چمران، زندان قزلحصار و حصارک بالا از نمونه تدبیرات صورت گرفته در این عرصه است.

شهردار کرج بعد از آگاهی از فعالیت مدیران این ابزار در عرصه های مختلف فنی و عمرانی، حمل و نقل و ترافیک، برنامه ریزی و پیشرفت سرمایه انسانی، خدمات شهری و جاهای ۱۰ گانه بر اجرا مستمر کمیسیون های تخصصی تعیین موقعیت املاک شهرداری، دیزاین شهری و سیما و منظر شهری، دیزاین و اصلاح شبکه معابر و تقاطعات بدین شکل کمیسیون زیرساخت های شهری تاکید کرد و خواستار آن شد تا در چارچوب وظایف و اهداف تعیین شده، ساختار فنی، اجرایی و ستادی این ابزار را ارتقاء بخشند.

توجه ویژه به سامانه رابطه مردمی ۱۳۷ شهرداری کرج و اداره کل بازرسی این ابزار با اسم ارکان نظارتی برای آگاهی از عملکرد جاهای ۱۰ گانه و سازمان های تابعه از دیگر موضوعاتی بود که از جانب دکتر نصیری مورد تاکید قرار گرفت و مقرر شد در تمامی جلسات شورای برنامه ریزی،  این دو عرصه فعالیت ها و میزان خدمات دهی در جاهای و سازمانها را با استناد به محله گرایی معرفی دهند تا بتوان به ارزیابی حقیقی عملکردها دست پیدا کرد.

ایشان در بخشی دیگر خاطر نشان کرد: رفت و روب معابر شهری و جلوگیری از سد معبر در خیابان های اصلی و فرعی با قاطعیت به هر میزان تمام در مسیر پیش روی مدیران جاهای ۱۰ گانه شهرداری کرج باشد و در این عرصه با هم کاری معاونت خدمات شهری جاهای باید  اعمال چشمگیری در راستای کاهش نازیبایی ها و ارتقاء بهداشت زیست محیطی اجرایی شود.

شهردار کرج یادآور شد: ملاقات با شهروندان در مساجد جاهای ۱۰ گانه با استناد به برنامه ریزی ها و اولویت بندی ها  به روش مستمر ادامه دارد و مدیران ذیربط مجبور هستند ظرف مدت سه روز درخواست های مردمی را دسته بندی کنند و با اجرا جلسات با معتمدین محلات، به رفع آنها بپردازند.

از دیگر محورهای مورد تاکید دکتر نصیری در نشست شورای برنامه ریزی شهرداری کرج، عملیاتی شدن تفکیک فردیس از کرج تا انتهای سال جاری بود و شهردار این کلانشهر به این نکته اشاره نمود که تا مستقل شدن مدیریت شهری این شهرستان، این ابزار در اجرای برنامه های مختلف به شهرداری فردیس، یاری می رساند.

وی گفت: نگاه مدیریت شهری کرج هم اینک، پیشرفت محله محوری و ارتقاء سطح توانمندی در محلات است و برآنیم تا مبنای برنامه ریزی های شهری را اجتماعات محلی و نگاه محله محور قرار دهیم تا به مفاهیمی از نمونه پیشرفت پایدا، عدالت اجتماعی، ایجاد عدالت فراگیر و توزیع عادلانه خدمات شهری و رفاه بیشتر شهروندان دست پیدا کنیم.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات