کد خبر : 5810
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای انتصابات در شهرداری کرجبر مبنای قانون است عده ای در جستجوی بهانه تراشی هستند بسته هستند
26 views بازدید

انتصابات در شهرداری کرجبر مبنای قانون است عده ای در جستجوی بهانه تراشی هستند

دکتر نصیری در نشست با اصحاب رسانه؛انتصابات در شهرداری کرج بر مبنای قانون است/ عده ای در جستجوی بهانه تراشی هستند شهردار کلانشهر کرج گفت: انتصابات در شهرداری کرج بر مبنای قانون صورت می پذیرد و باید در خصوص مواردی که در جراید مطرح می شود، حساسیت ضروری را داشته باشیم. به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغری نصیری در […]

دکتر نصیری در نشست با اصحاب رسانه؛
انتصابات در شهرداری کرج بر مبنای قانون است/ عده ای در جستجوی بهانه تراشی هستند

شهردار کلانشهر کرج گفت: انتصابات در شهرداری کرج بر مبنای قانون صورت می پذیرد و باید در خصوص مواردی که در جراید مطرح می شود، حساسیت ضروری را داشته باشیم.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغری نصیری در نشست هم اندیشی با رسانه های جمعی و گروهی البرز با بیان اینکه حتی در خصوص انتصاب مدیرکل عرصه شهردار نیز حرف و حدیث های فراوانی مطرح شد، گفت: پروسه قانونی این انتصاب موجود است با اینحال در کمال تاسف عده ای در جستجوی بهانه تراشی هستند و می خواهند شهر را فلج کنند. ما نمی توانیم درگیر مسائل حاشیه ای شوند.
 
وی اضافه کرد: جای جراید در مساجد خالی است؛ ما به سطح مساجد می رویم و با حضور در جمع مردم به بررسی کارشناسانه مشکلات می پردازیم. جراید همراه با مدیران شهری کرج در جلسات ملاقات مردمی حضور بیابند تا با یکدیگر پای صحبت های مردم بنشینیم و مشکلات عینی و حقیقی جامعه را رصد کنیم. بی شک این شیوه کمک می کند کارها بر مبنای اخلاق و اعتدال پیش رود.
 
نصیری در قسمت دیگری از سخنان خود اضافه کرد: از جراید پیش بینی میکنیم که در خصوص عزل و نصب های مدیریتی رویه طبیعی را در پیش بگیرند. بی شک هر آمدنی رفتنی دارد و مسئولیتها امانت هایی برای خدمت بی منت به مردم هستند.
 
به گفته شهردار کرج ، مردم در خصوص ترافیک، محیط سبز، فقر ایمنی و مشکلات شهری مسائلی را با ما به اشتراک می گذارند و پسندیده است که جراید بیشتر به این موضوعات بپردازند. پردازش های سیاسی در مطبوعات راه به نقطه ای نمی برد و یک بازی باخت – باخت به حساب می آید. مردم دنبال تغییر هستند و آن را در تفاوت خدماتی در شهر پیگیری می کنند.
 
وی گفت: جراید مشکلات موجود مردم را تذکر بدهند و نگرانی های حقیقی آنها را منعکس کنند. مردم گلایه ها و دغدغه هایی دارند که جنس آنها سیاسی نیست. پسماندها خطرساز شده اند. موقعیت شیرابه ها در حلقه دره نگران کننده است. این موارد بخشی از دغدغه های حقیقی مردم است. جراید افکار متعالی خود را در جهت بیان حقیقت ها بکار گیرند. سراغ مردم هم برویم که امروز گرفتار هستند. تکریم ارباب رجوع با سخت مواجه است و ما بر این مسائل اشراف داریم.
 
شهردار کرج  اضافه کرد: بی شک مطالب پربار و تولید کننده در جامعه واکنش ایجاد می کند. امروز آغوش شهر برای جلب هم کاری بخش خصوصی باز است و جراید باید برای بازگوی فرصت های سرمایه گذاری انرژی صرف کنند. از سازندگانی که درمقایسه با حقوق شهر و شهروندان حسن نیت دارند، دعوت به هم کاری کرده ایم تا برای کرج تحول ایجاد کنند.

انتصابات شهرداری کرج قانونی است

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات