کد خبر : 6591
تاریخ انتشار : جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای انتصاب های تازه در شهرداری کرج رقم خورد بسته هستند
25 views بازدید

انتصاب های تازه در شهرداری کرج رقم خورد

مهندس محمد کریم شفیعی قائم مقام شهردار، دکتر مراد کردی معاون مالی اقتصادی شهرداری و دیگر معاونین سری مدیریت شهری برگزار شد، عزیز صدر نژاد با اسم مدیرکل عرصه شهردار و محمدرضا احمدی نژاد نیز با اسم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج معارفه شد. ‌ دکتر اصغر نصیری شهردار کرج که در این نشست سخن بیان میکرد با اشاره به […]

مهندس محمد کریم شفیعی قائم مقام شهردار، دکتر مراد کردی معاون مالی اقتصادی شهرداری و دیگر معاونین سری مدیریت شهری برگزار شد، عزیز صدر نژاد با اسم مدیرکل عرصه شهردار و محمدرضا احمدی نژاد نیز با اسم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج معارفه شد.


‌ دکتر اصغر نصیری شهردار کرج که در این نشست سخن بیان میکرد با اشاره به مناسبت روز جاری مصادف با دوازدهم بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی(ره) به ایران، عنوان کرد: مکان انقلاب بسیار ارزشمند و بزرگ است؛ به شکلی که هر چقدر از عمر انقلاب بیشتر می گذرد، کارهای این واقعه ارزشمند در همه عرصه ها بیشتر ظهور می کند.

شهردار کرج، قداست و ارزش مسئولیت پذیری را مهم خواند و گفت: تعهد و مسئولیت ایجاب می کند که با همه توان برای آنچه مسئول آن هستیم، تلاش کنیم؛ بی شک تنها راه موفقیت برداشتن گام های مسئولانه برای خدمت گذاری شایسته به شهروندان است.

عرصه ترافیک محوری ترین عرصه های شهرداری است

شهردار کرج پیشتر با بیان اینکه عرصه حمل و نقل ترافیک حساس ترین و موثرترین عرصه شهری است بر نقش محوری این معاونت در سری مدیریت شهری تاکید کرد.

نصیری با اذعان بر اینکه زیرساخت های حمل و نقل در شهر کرج بسیار ضعیف است؛ تاکید کرد: باید برای رساندن این عرصه مهم به جای حقیقی برنامه ریزی کرد.

مدیریت سنتی پاسخگوی نیازهای شهر نیست


شهردار کرج عنوان کرد: مدیریت سنتی جوابگوی عبور از مشکلات و مسائل شهری نیست؛ باید با بهره برداری از ابزارهای هوشمند شرایط شهر را رصد و آن را مدیریت کرد.


نصیری اضافه کرد: تا رسیدن به رضایت مندی مردم از اعمال مدیریت شهری فاصله فراوانی می باشد که با تلاش و همدلی مسئولانه در معرفی خدمات شایسته به شهر و شهروندان می توان این فاصله را به حداقل رساند.


وی به علاوه از طرف دیگر اضافه کرد: حساسیت کار در شهرداری قابل مقایسه با دیگر ابزار های خدمت رسان شهری نیست.

گفتمی است در این نشست با حکم دکتر نصیری شهردار کلانشهر کرج مهندس محمد رضا احمدی نژاد با اسم معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج و عزیز صدر نژاد با اسم مدیر کل عرصه دفتر شهردار منتصب شدند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات