کد خبر : 4968
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۴:۳۶
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای انتظارات مردم، اساس برنامه ریزی های مدیریت شهری کرج طی چهار سال قبلی بوده است بسته هستند
24 views بازدید

انتظارات مردم، اساس برنامه ریزی های مدیریت شهری کرج طی چهار سال قبلی بوده است

ترکاشوند تاکید کرد:انتظارات مردم، اساس برنامه ریزی های مدیریت شهری کرج طی چهار سال قبلی بوده است شهردار کرج گفت: مدیریت شهری این کلانشهر طی چهار سال قبلی، تمامی برنامه ریزی های خود در عرصه عمران، خدمات، شهرسازی، مدیریت ترافیک و… را براساس انتظارات مردم و نیازمندی های شهر دیزاین و به اجرا درآورده است. علی ترکاشوندد در گفتگو با خبرنگار پایگاه […]

ترکاشوند تاکید کرد:
انتظارات مردم، اساس برنامه ریزی های مدیریت شهری کرج طی چهار سال قبلی بوده است

شهردار کرج گفت: مدیریت شهری این کلانشهر طی چهار سال قبلی، تمامی برنامه ریزی های خود در عرصه عمران، خدمات، شهرسازی، مدیریت ترافیک و… را براساس انتظارات مردم و نیازمندی های شهر دیزاین و به اجرا درآورده است.

علی ترکاشوندد در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج این نوشته را عنوان کرد و ادامه داد: مدیران شهری کرج از شروع فعالیت دوره چهارم اسلامی شورای شهر تا به این لحظه، با استناد به انتظارات مردم برای هر محدوده از شهر طرحی ویژه را به فراخور جمعیت موجود، اعتقادات و مسائل اقتصادی تدوین و اجرایی کرد.

شهردار کرج اظهار داشت: جاری شدن این نگاه باعث انتفاع منطقی شهر شده و تمامی برنامه های شهری با استناد به اعمال کارشناسی و تخصصی به سود برداری رسیده است.

ترکاشوند با تاکید بر تامین نیاز شهروندان در زمنیه مرتفع ساختن دغدغه های شهری، اضافه کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر کرج در مدت لحظه ذکر شده با تکیه بر افکار و فرضیه های نو درمقایسه با معرفی برنامه های شهری اقدام می کردند تا از این طریق رضایتمندی شهروندان را در حد مطلوب کسب کنند و شواهد امر در سطح شهر حاکی از تحقق این مهم دارد.

این مسئول یادآور شد: شناخت نیازها، انگیزه‌ها، خواسته‌های کارکنان، اتخاذ خط مشی‌های خوب و ایجاد هماهنگی بین اهداف سازمان و اهداف کارکنان، مهمترین گام در اثربخش بودن برنامه ریزی های مدیریت شهری کرج در طول چند سال واپسین بوده است که انجام آن به نحو اصولی، منتج به نتایج ارزنده ای شده و پیشرفت چشمگیری را در شهر رقم زده است.

وی گفت: این ابزار تا به این لحظه در انجام فعالیت های عمرانی، زیرساختی  و زیربنایی موفق رفتار کرده و تمامی فعالیت های عمرانی در شهر با محوریت مسائل حمل و نقل و کاهش ترافیک شهری انجام گردیده است.

شهردار کلانشهر کرج در انتهای خاطر نشان کرد: این سری مدیریتی چهار سال پی در پی، با استناد به سیاست های تعریف شده، معرفی قابلیت ها بهینه به شهروندان و رفع محرومیت ها را اجرایی کرد که از مهمترین آنها می توان به احداث تقاطعات غیرهم سطح، ارتقاء سرانه های محیط سبز، خوب سازی معابر، کاهش دغدغه های ترافیکی و… اشاره نمود.

 

بنفشه سادات آقایی

انتظارت مردم برنامه ریزی مدیریت شهری کرج شهردار

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات