کد خبر : 5806
تاریخ انتشار : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶ - ۴:۳۴
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای انجام هر گونه تخلفات ساختمانی در شهر پذیرفتنی نیست بسته هستند
14 views بازدید

انجام هر گونه تخلفات ساختمانی در شهر پذیرفتنی نیست

دکتر نصیری تاکید کرد:انجام هر گونه تخلفات ساختمانی در شهر پذیرفتنی نیست شهردار کرج با تاکید بر اینکه تولید و ساز اصولی، ضابطه مند و رعایت قانون های شهرسازی دلیل حفظ کیفیت سیمای تصویری شهر و گسترش ایمنی شهروندان می شود، گفت: معاونت های خدمات شهر و شهرسازی، مکلف اند از هرگونه تولید و سازبدون پروانه یا تخلفات ساختمانی جلوگیری کنند. به […]

دکتر نصیری تاکید کرد:
انجام هر گونه تخلفات ساختمانی در شهر پذیرفتنی نیست

شهردار کرج با تاکید بر اینکه تولید و ساز اصولی، ضابطه مند و رعایت قانون های شهرسازی دلیل حفظ کیفیت سیمای تصویری شهر و گسترش ایمنی شهروندان می شود، گفت: معاونت های خدمات شهر و شهرسازی، مکلف اند از هرگونه تولید و سازبدون پروانه یا تخلفات ساختمانی جلوگیری کنند.

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، دکتر اصغر نصیری گفت: پیشرفت شهری متناسب، یکی از مهمترین اهداف شهرداری کرج است و هر گونه تولید و ساز در محدوده شهر، مستلزم رعایت اصول و مقررات ویژه مهندسی و شهرسازی است.

شهردار کرج گفت: به منظور جلوگیری از تولید و سازهای غیر اصولی و نظارت بر سازه های شهری، معاونت های خدمات شهر و شهرسازی با اسم بازوی اجرایی شهرداری این کلانشهر، اصلی ترین عرصه های جلوگیری از هر گونه تخلفات به شمار می آیند و نقض مقررات در این عرصه به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

نصیری با اشاره به اینکه تولید و ساز غیر مجاز غیر از ایجاد نازیبایی تصویری در شهر، باعث مشکلات ترافیکی و ایجاد بناهای غیر مستحکم می شود و مسیر پیشرفت شهری را مسدود می کند، اضافه کرد: داشتن شهری دلچسب با سازه های مستحکم امری است که تنها با هم کاری و همیاری شهروندان محقق می شود و باید هم کاری متقابل در این عرصه پیشرفت یابد.

تولید غیر مجاز شهردار

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات