کد خبر : 6384
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱:۰۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اهالی گرمخانه کرج به کمک مجریان برنامه افزایش نگه داشت آمدند بسته هستند
8 views بازدید

اهالی گرمخانه کرج به کمک مجریان برنامه افزایش نگه داشت آمدند

اهالی گرمخانه کرج به کمک مجریان برنامه افزایش نگه داشت آمدند ستاد کار داوطلبانه بهمراه نزدیک به ۸۰ نفر از ساکنان موقت گرمخانه کرج، صبح امروز به کمک مدیریت شهری کرج آمدند تا برنامه افزایش نگه داشت شهر را با کیفیت بهتری در منطقه ۹ به اجرا درآورند. قائم مقام معاونت خدمات شهری کرج در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام […]


اهالی گرمخانه کرج به کمک مجریان برنامه افزایش نگه داشت آمدند

ستاد کار داوطلبانه بهمراه نزدیک به ۸۰ نفر از ساکنان موقت گرمخانه کرج، صبح امروز به کمک مدیریت شهری کرج آمدند تا برنامه افزایش نگه داشت شهر را با کیفیت بهتری در منطقه ۹ به اجرا درآورند.

قائم مقام معاونت خدمات شهری کرج در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، با اعلام اینکه برنامه امروز با شوق و شور و شوق مخصوصی به اجرا سود، یکی از عوامل مهم این شور و شوق را هم کاری سازمان های مردم نهاد، شهروندان داوطلب و چندین عدد از اهالی گرمخانه کرج در اجرای برنامه دانست.

اصغر نصیری با اشاره به اینکه معاونت خدمات شهری با همراهی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری کرج برای این قسمت کار از برنامه تصمیم گرفت از کمک سازمان های مردم نهاد و شهروندان برای پاکسازی و نظافت شهر کمک بگیرد، هدف از این رفتار را پیشرفت هم کاری شهروندی و ایجاد علاقه به شهر میان ساکنان ذکر کرد.

وی اضافه کرد: سمن های متفاوتی در این برنامه کمپانی کرده بودند که گروه های حامیان محیط زیست، حامیان حیوانات و کاهش آسیب های اجتماعی بخشی از آنها بودند.

نصیری، اضافه کرد: عضو های این گروه ها همراه با دیگر نیروهای شهرداری، درمقایسه با پاکسازی خیابان های واقع در منطقه ۹ و بخصوص بوستان جهان اقدام کردند.

این مسئول با بیان اینکه عده ای از این سازمان ها اقدام به اجرا غرفه و معرفی و آگاهی رسانی به شهروندان در خصوص ارزش محیط زیست و عرصه فعالیت خویش کرده بودند، خاطرنشان کرد: این اعمال شور مخصوصی را در اجرای این قسمت کار از برنامه ایجاد کرده بود.

به گفته قائم مقام معاون خدمات شهری کرج، گروهی تشکیل شده از حدود ۸۰ نفر از ساکنان موقت گرمخانه کرج نیز با حضور در محل برنامه، خیابان های شاه عباسی، میدان شهدا و چهارراه طالقانی را به سوی بوستان جهان پاکسازی کردند و در انتهای این اعمال، اجرا جشنی شاد در بوستان باعث انبساط خاطر و تقویت شور و انگیزه حاضران شد.

وی، اجرای یک گروه تئاتر خیابانی در این مراسم را نیز مورد اشاره قرار داد و خاطرنشان کرد: کوشیدیم با اعمال نمادین، میل و رغبت شهروندان را برای کمک به داشتن شهری زیباتر گسترش دهیم.

نصیری، به علاوه از طرف دیگر از دیگر اعمال نمادین این قسمت کار از برنامه را که به وسیله معاونت خدمات شهری برنامه ریزی شده بود، اجرای طرحی با عنوان بازگشت پرندگان به شهر خواند.

وی اضافه کرد: با این شرایط تعداد یکصد لانه پرنده را روی نقاط متفاوتی از بوستان جهان نصب کردیم تا از این طریق پرندگان بیشتری مهمان شهرمان شده و آن را زیباتر کنند.

عادله سادات ارشادی

برنامه افزایش نگه داشت منطقه ۹ شهرداری کرج اصغر نصیری

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات