کد خبر : 5473
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۸:۴۹
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اولین نشست مدیر کل تازه حراست با پرسنل این عرصه برگزار شد بسته هستند
17 views بازدید

اولین نشست مدیر کل تازه حراست با پرسنل این عرصه برگزار شد

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا شمس، معاون مدیرکل حراست شهرداری کرج ضمن خیر مقدم به مدیر کل تازه این عرصه و تقدیر از مدیران سابق، به شرح و بیان عملکرد حراست پرداخت.   وی با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد از نیروهای حراست، از تحصیلات خوبی برخوردارند و عده ای دیگر سرگرم به تحصیل هستند، میزان توانایی این پرسنل […]

به نوشته پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، محمدرضا شمس، معاون مدیرکل حراست شهرداری کرج ضمن خیر مقدم به مدیر کل تازه این عرصه و تقدیر از مدیران سابق، به شرح و بیان عملکرد حراست پرداخت.

 

وی با بیان اینکه بیش از ۶۰ درصد از نیروهای حراست، از تحصیلات خوبی برخوردارند و عده ای دیگر سرگرم به تحصیل هستند، میزان توانایی این پرسنل را مطلوب ذکر و عنوان کرد: اداره کل حراست، ۲۵۰ ساعت آموزش برای پرسنل در عرصه های مختلف از نمونه مدیریت، جانشین پروری، اخلاق سازمانی و … را طی سه سال قبلی برگزار و آموزش را در سرلوحه اصلی کار خود قرار داده است.

 

سپس حشمتیان مدیر کل حراست با اشاره به فرمایشاتی از حضرت علی (ع) گفت: تقوی و راستگویی، عدم دخالت خصومت شخصی در تصمیمات، تواضع، فروتنی و ظرفیت داشتن از اهم خصوصیت های یک حراستی است.
 

این مسئول مهمترین رسالت در عرصه حراست را تصمیم سازی برای تصمیم گیران اعلام و با تاکید بر ضرورت توجه به این امر عنوان کرد :  کار در حراست جهاد و ایثار است و مسئول حراست باید مشاور ایمنی مدیر خود باشد .

 

وی با مهم ارزیابی کردن عملکرد حراست شهرداری ها، اولویت اصلی کارکنان این عرصه را اشرافیت بر محیط ذکر و عنوان کرد: اشراف اطلاعاتی بر عرصه زیرمجموعه، نقش آفرینی موثری در پیشبرد سیاست ها و اهداف حراست دارد.

 

مدیرکل حراست شهرداری کرج، با اشاره به ارزش نظارت دقیق بر پرونده های ملکی، حقوقی و اداری تاکید کرد: آموزش در تجمیع معلومات باید در مسیر پیش روی حراست قرار گیرد.

 

حشمتیان به علاوه از طرف دیگر بر ارزیابی خبرها ارسالی به مرکز تاکید کرد و با اشاره به اینکه اداره کل حراست نیازمند خبرها سطحی نیست، اضافه کرد: ارزیابی مسئول حراست منطقه یا سازمان باید ضمیمه خبرها تخلف ارسالی باشد.

 

این مسئول در قسمت دیگری ازسخنان خود با بیان اینکه نگاه حراست مچ گیری نیست حتی پیشگیری است، اضافه کرد: مدیران حراست با تذکر می توانند متخلفان را متوجه اشتباه کرده و از وقوع تخلف پیشگیری و از پرونده سازی های بی مورد خودداری کنند.

 

حفاظت پرسنلی، پر شدن خلا های حفاظتی، جدیت در نظارت بر عملکرد کارکنان و احیای اتوماسیون اداری از دیگر ضروریاتی است که از جانب هشمتیان بر آن تاکید شد.

 

وی با بیان اینکه خدمت در حراست به نحوی ایثار است، از مدیران خواست تا در خصوص رفاه عمومی سری، نهایت هم کاری را داشته باشند.

 

در انتهای این نشست مدیرکل حراست شهرداری کرج از دکتر نصیری، شهردار کرج و عضو های پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و تصمیم گیری های این عزیزان در مسیر اصلاحی امور تقدیر و تشکر کرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات