به نوشته سایتهای اینترنتی، عصر روز شنبه اولین گردهمایی خادمیاران آستان قدس رضوی استان البرز با حضورجمعی از عاشقان امام رضا(ع) و مسئولین البرزی در تالار شهیدان نژاد فلاح به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز ( ستاد دائمی دهه کرامت استان البرز ) برگزار گردید.


علی حدادی، مدیرعامل دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی البرز و ستاد دائمی دهه کرامت ترویج فرهنگ رضوی و فرهنگ نورانی قرآن کریم را ازاهداف دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی البرز برشمرد و دهه کرامت را فرصتی  برای تبیین فرهنگ رضوی و ترویج فرهنگ کار و تلاش با حفظ روحیه جهادی دانست.


دفتر استانی آستان قدس رضوی در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۵ با نیت تامین فرهنگ جامع رضوی و کمک به مستمندان در البرز اجرا شده است که شناسایی، تجمیع معلومات از جاهای محررم و محرومان، دسته بندی نیازها و تعیین اولویت آن ها با هم کاری دیگر ابزار ها ی اجرایی از وظایف این دفتر است. به علاوه از طرف دیگر شناسایی مردم خیر و دسته بندی نوع خدمت، انجام فعالیت های فرهنگی، شناسایی مورد وقف، اعم از محل و فرد واقف و شناسایی ظرفیت های موجود استان و کمک به معرفی خدمت به مستضعفین از دیگر وظایف این دفتر می باشد.


دراین گردهمایی حضور سه تن از خادمین آستان قدس رضوی از مشهدالرضا (ع) و پرچم متبرک شده به حرم علی ابن موسی الرضا(ع) بر معنویت این محفل اضافه کرد.

لینک منبع

برچسب ها: