کد خبر : 4807
تاریخ انتشار : یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۱
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای اولین گردهمایی خادمیاران آستان قدس رضوی در البرز برگزار شد بسته هستند
8 views بازدید

اولین گردهمایی خادمیاران آستان قدس رضوی در البرز برگزار شد

به نوشته سایتهای اینترنتی، عصر روز شنبه اولین گردهمایی خادمیاران آستان قدس رضوی استان البرز با حضورجمعی از عاشقان امام رضا(ع) و مسئولین البرزی در تالار شهیدان نژاد فلاح به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز ( ستاد دائمی دهه کرامت استان البرز ) برگزار گردید. علی حدادی، مدیرعامل دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی البرز و ستاد دائمی دهه کرامت […]


به نوشته سایتهای اینترنتی، عصر روز شنبه اولین گردهمایی خادمیاران آستان قدس رضوی استان البرز با حضورجمعی از عاشقان امام رضا(ع) و مسئولین البرزی در تالار شهیدان نژاد فلاح به همت دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی استان البرز ( ستاد دائمی دهه کرامت استان البرز ) برگزار گردید.


علی حدادی، مدیرعامل دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی البرز و ستاد دائمی دهه کرامت ترویج فرهنگ رضوی و فرهنگ نورانی قرآن کریم را ازاهداف دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی البرز برشمرد و دهه کرامت را فرصتی  برای تبیین فرهنگ رضوی و ترویج فرهنگ کار و تلاش با حفظ روحیه جهادی دانست.


دفتر استانی آستان قدس رضوی در تاریخ ۲ بهمن ۱۳۹۵ با نیت تامین فرهنگ جامع رضوی و کمک به مستمندان در البرز اجرا شده است که شناسایی، تجمیع معلومات از جاهای محررم و محرومان، دسته بندی نیازها و تعیین اولویت آن ها با هم کاری دیگر ابزار ها ی اجرایی از وظایف این دفتر است. به علاوه از طرف دیگر شناسایی مردم خیر و دسته بندی نوع خدمت، انجام فعالیت های فرهنگی، شناسایی مورد وقف، اعم از محل و فرد واقف و شناسایی ظرفیت های موجود استان و کمک به معرفی خدمت به مستضعفین از دیگر وظایف این دفتر می باشد.


دراین گردهمایی حضور سه تن از خادمین آستان قدس رضوی از مشهدالرضا (ع) و پرچم متبرک شده به حرم علی ابن موسی الرضا(ع) بر معنویت این محفل اضافه کرد.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات