کد خبر : 5048
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۹:۱۸
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ایجاد شهری پایدار و مطلوب برای زندگی شهروندی مشروط به تامین خواسته های شهروندان است بسته هستند
9 views بازدید

ایجاد شهری پایدار و مطلوب برای زندگی شهروندی مشروط به تامین خواسته های شهروندان است

رضاحسینی تاکید کرد:ایجاد شهری پایدار و مطلوب برای زندگی شهروندی مشروط به تامین خواسته های شهروندان است قائم مقام شهردار کرج با اشاره به این مسئله که ایجاد شهری پایدار و مطلوب و توجه به نیازهای شهروندان به علاوه از طرف دیگر رفع آن از اصلی ترین وظایف نهادهای خدمت رسان می باشد، تاکید کرد: بررسي درخواست هاي شهروندان در راس اعمال خدماتی کرج […]

رضاحسینی تاکید کرد:
ایجاد شهری پایدار و مطلوب برای زندگی شهروندی مشروط به تامین خواسته های شهروندان است

قائم مقام شهردار کرج با اشاره به این مسئله که ایجاد شهری پایدار و مطلوب و توجه به نیازهای شهروندان به علاوه از طرف دیگر رفع آن از اصلی ترین وظایف نهادهای خدمت رسان می باشد، تاکید کرد: بررسي درخواست هاي شهروندان در راس اعمال خدماتی کرج قرار گیرد.

مصطفی رضاحسینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری مدیریت شهری کرج، این نوشته را اطلاع داد و گفت: با استناد به اینکه درخواست های شهروندان تنها به تولید تقاطع، پل، پارک و … خلاصه نمی شود و نیازهای دیگری اعم از روان سازی ترافیک، گسترش ایستگاه های تاکسی و اتوبوس و … نیز از نمونه این نیازها به حساب می آید، ضروری است تا تمام جاهای و سازمان های تابعه در راستای رفع نیازهای مردم تلاش کنند.

این مسئول اضافه کرد: با استناد به محاسبه انتشار یافته از درخواست های مردم به مدیریت شهری کرج، تعداد فراوانی از شهروندان از نامناسب بودن آسفالت خیابان ها ابراز نارضایتی کردند و جاهای ۱۲ گانه کرج باید به خوب سازی آسفالت خیابان ها و معابر توجه ویژه کنند.

وی ساماندهی ایستگاه های تاکسی را از دیگر دغدغه های شهری که شهروندان از آن شکایت داشتند برشمرد و اضافه کرد: با استناد به گفته شهروندان، عده ای از ایستگاه های تاکسی به شکلی هستند که باعث ایجاد ترافیک می شوند، پیرامون همین مسئله باید محلی برای این ایستگاه ها پیش بینی شود تا تردد شهروندان دچار سخت نباشد.

قائم مقام شهردار کرج ایجاد ایستگاه اتوبوس و تاکسی در جاهای محروم را از دیگر مواردی اطلاع داد که به وسیله شهروندان درخواست شده و باید به آن توجه ویژه داشت.

رضاحسینی از تمام نهادهای خدمت رسان خواست تا توان خود را در رفع دغدغه های شهروندی به کارگیری و از انجام کارهای غیر ضروری پرهیز کنند.

این مسئول در قسمت پایانی سخنان خود با اشاره به اینکه توجه به نیازهای مردم و رفع آن مهمترین اولویتی است که باید در مسیر پیش روی قرار گیرد، گفت: شهروندان ساکنان شهر هستند و محل زندگی آنان باید مطابق خواست خودشان ساماندهی شود.


 

نازنین فرضی زاده

بررسی نیاز شهروند معضل رفع شهرداری کرج

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات