کد خبر : 6043
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۰
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای ایجاد کمربند سبز و پیشرفت محیط سبز در حاشیه كرج الزامی است بسته هستند
26 views بازدید

ایجاد کمربند سبز و پیشرفت محیط سبز در حاشیه كرج الزامی است

محمدی:ایجاد کمربند سبز و پیشرفت محیط سبز در حاشیه كرج الزامی است مدیرعامل کمیسیون محیط زیست ، سلامت و ایمنی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ایجاد کمربند سبز و پیشرفت محیط سبز در در باب و حاشیه شهر كرج الزامی است. حسین محمدی رئيس کمیسیون محیط‌ زیست شورای شهر کرج در سی‌امین نشست شورای شهر گفت:برای حریم شهر كرج بررسی ها […]

محمدی:
ایجاد کمربند سبز و پیشرفت محیط سبز در حاشیه كرج الزامی است

مدیرعامل کمیسیون محیط زیست ، سلامت و ایمنی شورای اسلامی شهر کرج گفت: ایجاد کمربند سبز و پیشرفت محیط سبز در در باب و حاشیه شهر كرج الزامی است.

حسین محمدی رئيس کمیسیون محیط‌ زیست شورای شهر کرج در سی‌امین نشست شورای شهر گفت:برای حریم شهر كرج بررسی ها ضروری در این باره صورت نگرفته می توان از این برنامه با نگاه پیشرفت کمربند محیط سبز و ایجاد محیط گردشگری استفاده کرد.
 
وي با بيان اينكه استان البرز با کمبود سامانه پایش گردوغبار مواجه است، اضافه کرد:در اين راستا شناسایی کانون ریزگرد محلات در استان البرز و استان های هم جوار توصیه مي شود.
 
محمدي بيان كرد: درصدد هستیم در باب بررسی و رفع مشکلات این عرصه کارگروهی تشکیل شده از مدیران استان های هم جوار مانند تهران، قزوین، مرکزی و قم را تشکیل دهیم.
 
وی با اشاره به اینکه در کمال تاسف پدیده گرد و غبار و کانون ریز گرد در استان رو به گسترش است لذا توجه به این امر از ارزش بالایی دارا است، اضافه کرد: با استناد به آیین نامه جلوگیری از پدیده ریزگرد اداره کل منابع طبیعی در این خصوص وظایفی را بر عهده دارد.
 
مدیرعامل کمیسیون محیط زیست شورای شهر کرج خاطرنشان کرد: مقرر شده اداره کل منابع طبیعی در چارچوب مقررات برنامه جامعی برای احیای کانون های ریزگرد تهیه و تدوین کند لذا شهرداری باید هم کاری ضروری را با منابع طبیعی استان در این باره داشته باشد.
 
محمدي از مشکلات البرز را مبحث کمبود ایستگاه سنجش و سامانه پیش آگاهی دانست و اظهار کرد: دولت تکلیف کرده سازمان هواشناسی و محیط زیست اقدام به ایجاد و تکمیل سامانه سنجش کنند به این دلیل امیدواریم این مسئله از روش ابزار های مسئول پیگیری و در صورت نیاز مساعدت های ضروری به شهرداری اعلام و اخذ شود.
 
عضو شوراي اسلامي شهر كرج اضافه کرد:براساس برنامه پنجم نهالستان باید در اخیار شهرداری قرار گیرد و سازمان جنگل‌ ها و مراتع هیچ مسئولیتی ندارد با اینحال این قانون مرتبط به نهالستان‌های متروکه می شود نهالستان کرج چنین وضعیتی ندارد.

بنفشه سادات آقایی

ایجاد کمربند سبز پیشرفت محیط سبز

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات