کد خبر : 4524
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۵
چاپ خبر دیدگاه‌ها برای بازدید استاندار البرز از پیشرفت فیزیکی برنامه کنار گذرشمالی استان/ کنارگذرشمالی استان بر بام کرج بستر جاذبه های گردشگری شود بسته هستند
59 views بازدید

بازدید استاندار البرز از پیشرفت فیزیکی برنامه کنار گذرشمالی استان/ کنارگذرشمالی استان بر بام کرج بستر جاذبه های گردشگری شود

به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهائی» روز چهارشنبه در نشست بررسی  درصد پیشرفت فیزیکی برنامه ملی و فرا استانی بزرگراه شمالی استان البرز که با حضور مدیران ارشد کشوری، استانی و شهری برگزار شد؛ با اشاره به همت مدیران و وحدت حاکم در استان برای پیشبرد برنامه های استان گفت: در مدت ۱۱ ماه بعد از کلنگ […]


به نوشته سایتهای اینترنتی با استناد به گفته اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، «سیدحمیدطهائی» روز چهارشنبه در نشست بررسی  درصد پیشرفت فیزیکی برنامه ملی و فرا استانی بزرگراه شمالی استان البرز که با حضور مدیران ارشد کشوری، استانی و شهری برگزار شد؛ با اشاره به همت مدیران و وحدت حاکم در استان برای پیشبرد برنامه های استان گفت: در مدت ۱۱ ماه بعد از کلنگ زنی این برنامه بیننده پیشرفت مطلوبی هستیم و جای  قدردارنی از هم کاری مدیران استان، قوه قضائیه و دادستان کرج برای پیشبرد این برنامه می باشد.

وی با بیان اینکه در استان البرز مدیران برای خدمت، ید واحده هستند،اضافه کرد: کنارگذر شمالی کرج توانایی اجرای برنامه های گردشگری را دارد؛ بنحوی که در محدوده بام کرج روزهای تعطیل می تواند به مرکزی برای رونق آمد و شدها و جاذبه های گردشگری و تفریحی باشد.

استاندار البرز پیشتر با بیان اینکه پیشرفت ۲۱ درصدی این برنامه باید تداوم بیابد، گفت: با استناد به قول مساعد پیمانکار این برنامه باید ظرف ۴ سال به اتمام برسد و با این وجود امیدمی رود این مسیر برای کاهش حجم ترددهای ملی،استانی و محلی به هر میزان سریعتر به مرحله تکمیل برسد.

طهائی ادامه داد: البرز پتانسیل های ارزشمند ملی و بین المللی دارد و این کنار گذر گشایش خوبی برای آتی البرز ایجاد خواهد نمود، ضمن اینکه کمربند جنوبی تهران – گرمسار به قم – آبیک نیز بخشی از ترافیک ملی را در این محدوده تعدیل خواهد نمود.

وی اضافه کرد: برنامه ملی و فرا استانی احداث ادامه بزرگراه همت و کنارگذر شمالی کرج از ارزش بالایی دارا است، چونکه البرز کریدور شمال جنوب خاورمیانه و جاده ملی و بین المللی و در عین حال با دسترسی محلی است.

استاندار البرز احداث کنارگذر جنوبی را نیز از دیگر برنامه ها برای مدیریت ترافیک استان عنوان کرد و گفت: بیشترین ترافیک به ترددهای جنوب آزاد راه تهران – قزوین مرتبط است که با تمهیداتی که اندیشیده شده و احداث آنتن جنوبی کرج ترافیک این بخش نیز تعدیل خواهد شد.

 در این نشست هم کاری متقابل بانک شهر با مدیریت شهری کرج در راستای تامین مالی و پیشرفت این برنامه عظیم ملی مورد قدردانی ویژه مدیران حاضر قرار گرفت.  بازدید از  کارگاه برنامه عمرانی برنامه بزرگراه شمالی از محورهای این نشست بود.

در این نشست استاندار البرز، نمایندگان مردم کرج در مجلس شورای اسلامی، نماینده استان در مجلس خبرگان، مدیرعامل بانک شهر، دادستان کرج، عضو های شورای شهر و شهردار کرج و تنی چند از مدیران شهرداری این کلانشهر حضور داشتند.

کنار گذر شمالی استان به طول ۱۸ کیلومتر و با ۱۱ تقاطع غیرهمسطح و ۱۷ پل ،شریان رابطه جاهای شمالی استان با مسیر اصلی کرج را برقرار می سازد. استاندار البرز پیشتر بهمراه جمعی از مدیران، از روند اجرای این برنامه بازدید میدانی داشتند.

لینک منبع

به این پست امتیاز دهید.
علاقه۰عدم علاقه۰
منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0

تبليغات تبليغات تبليغات تبليغات